Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint 1
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 18 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

Åpen 1,5 km (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Gudding BarliVerdal OK
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK250364
Simon Mitchell IversenVerdal OK506767
Eline Konradsen SætherVerdal OK
Eirin KonradsenVerdal OK
Karel Magne LyngstadSteinkjer OK
Mads Stensland MelbyeVerdal OK228433
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK198713
Brage ReinåsFrol IL211675
Even Ydse SivertsenVerdal OK233711
Siri Ydse SivertsenVerdal OK

Åpen 2,0 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro Laksholm GrindbergVerdal OK243835
Noah HendersonSteinkjer OK216724
Rolf KarsetSteinkjer OK509128
Nina Stensland MelbyeVerdal OK223891
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Ingrid TanemVerdal OK212074
Trond TaraldsenMalvik IL224322

Åpen 2,5 km (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Marius EnesVerdal OK91580
Hilde ForbordMalvik IL506781
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Kari GrindbergSteinkjer OK204819
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Bjørn Åge ReinåsFrol IL187162
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Lars StrømOK Skøynar227781
Joar SvendgårdOK Skøynar241414

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Mia ReinåsFrol IL213775

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK224176
Sivert Gudding BarliVerdal OK223872
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Edvard Konradsen SætherVerdal OK212384
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Aron Alexander RotmoVerdal OK223885
Erik RånesVerdal OK247854
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Hanna SkjerveVerdal OK242472
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Marit SvendgårdOK Skøynar144730

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar204402
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595

publikum (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Sverre BarliVerdal OK
Lars GrindbergVerdal OK241755
Mari GuddingVerdal OK
Anne Berit Ydse LarsenVerdal OK
Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK187017
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Tone NergårdOK Skøynar189128
Rolf Inge SivertsenVerdal OK
Håkon SkjerveVerdal OK
Margrete SkjerveVerdal OK
Kristin StornesVerdal OK

Annonser

IOF Eventor