Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløp ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Hovedløp ski-o
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: søndag 29 januar 2012

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH143385135
Eivind Øfsthus GravirAsker SkiklubbH14
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH14114
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH14
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD143225992
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD14
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD143400611
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD14
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD14156
Nora Synnøve WoxholthAsker SkiklubbD14

Fossum IF (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin Borge HeirFossum IFH143393634
Martin Borge HeirFossum IFH14
Ragnhild HjermstadFossum IFD163389483
Ragnhild HjermstadFossum IFD16
Tarjei HoloFossum IFH14115
Tarjei HoloFossum IFH14
Sigurd MelsomFossum IFH16162
Sigurd MelsomFossum IFH16
Elias Thorsdal MølnvikFossum IFH16116
Elias Thorsdal MølnvikFossum IFH16
Oskar StørmerFossum IFH163154374
Oskar StørmerFossum IFH16
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IFD163295011
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IFD16

Gjø-Vard OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH163317716
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH16

Halden SK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nina Asheim BirkelandHalden SKD16169
Nina Asheim BirkelandHalden SKD16
Håkon Raadal BjørloHalden SKH15171
Håkon Raadal BjørloHalden SKH15
Gina GranstedtHalden SKD15173
Gina GranstedtHalden SKD15
Ingrid Felde OlaussenHalden SKD15176
Ingrid Felde OlaussenHalden SKD15

Heming Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH153398070
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH15
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD14117
Sofie Skyttersæter IversenHeming OrienteringD14

IL Leik (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line SølbergIL LeikD143389038
Line SølbergIL LeikD14

Kongsberg OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idunn HaavengenKongsberg OLD143397643
Idunn HaavengenKongsberg OLD14
Kristin SmebyKongsberg OLD14184
Kristin SmebyKongsberg OLD14
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLD16118
Åsne Skram TrømborgKongsberg OLD16

Konnerud IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun HeimdalKonnerud ILH153390408
Audun HeimdalKonnerud ILH15
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD153394392
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD15

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lovise FremstadLarvik OKD16186
Lovise FremstadLarvik OKD16

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tilla Farnes HennumLierbygda OLD143380912
Tilla Farnes HennumLierbygda OLD14

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar LofthusLillehammer OKH163105202
Einar LofthusLillehammer OKH16

Lillomarka OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BlindheimLillomarka OLD15119
Kristin BlindheimLillomarka OLD15
Natalie Kristina BlomsethLillomarka OLD163317112
Natalie Kristina BlomsethLillomarka OLD16
Kristin BrekkeLillomarka OLD153205523
Kristin BrekkeLillomarka OLD15
Ingrid WangLillomarka OLD163391810
Ingrid WangLillomarka OLD16

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Evine Westli AndersenLøten o-lagD16192
Evine Westli AndersenLøten o-lagD16

Nydalens SK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SKD163249687
Anine AhlsandNydalens SKD16
Stine Madslien BakkenNydalens SKD153390606
Stine Madslien BakkenNydalens SKD15
Karen BjergaardNydalens SKD163044559
Karen BjergaardNydalens SKD16
Aksel MadslienNydalens SKH163327434
Aksel MadslienNydalens SKH16

OL Trollelg (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH153217205
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH15

OL Vallset/Stange (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dorte NarumOL Vallset/StangeD15200
Dorte NarumOL Vallset/StangeD15

Porsgrunn OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
[uspesifisert]Porsgrunn OLD16
Astrid StyrvoldPorsgrunn OLD14104
Astrid StyrvoldPorsgrunn OLD14
Børge StyrvoldPorsgrunn OLH16105
Tonje VassendPorsgrunn OLD16149243
Tonje VassendPorsgrunn OLD16
Emilie WestinPorsgrunn OLD14120
Emilie WestinPorsgrunn OLD14

Raumar Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars RisebrobakkenRaumar OrienteringH143398716
Lars RisebrobakkenRaumar OrienteringH14
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar OrienteringD153148905
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar OrienteringD15

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OKH163328127
Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OKH16

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH14110
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH14

Sturla, IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sturla FrydenlundSturla, IFH143383676
Sturla FrydenlundSturla, IFH14
Ingunn Egeberg VáriSturla, IFD16182
Ingunn Egeberg VáriSturla, IFD16

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda J SikkelandTyrving ILD143090495
Oda J SikkelandTyrving ILD14

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
[uspesifisert]Østmarka OKD14
Maria OlsbøØstmarka OKD14132153
Maria OlsbøØstmarka OKD14

Annonser

IOF Eventor