Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløp ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløp ski-o
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: søndag 29 januar 2012

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

D14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Østmarka OK
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3380912
Tilla Farnes HennumLierbygda OL
Idunn HaavengenKongsberg OL3397643
Idunn HaavengenKongsberg OL
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering117
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3225992
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb
Maria OlsbøØstmarka OK132153
Maria OlsbøØstmarka OK
Oda J SikkelandTyrving IL3090495
Oda J SikkelandTyrving IL
Kristin SmebyKongsberg OL184
Kristin SmebyKongsberg OL
Astrid StyrvoldPorsgrunn OL104
Astrid StyrvoldPorsgrunn OL
Line SølbergIL Leik3389038
Line SølbergIL Leik
Emilie WestinPorsgrunn OL120
Emilie WestinPorsgrunn OL
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Margrethe WisløffAsker Skiklubb
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb156
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb

D15 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Madslien BakkenNydalens SK3390606
Stine Madslien BakkenNydalens SK
Kristin BlindheimLillomarka OL119
Kristin BlindheimLillomarka OL
Kristin BrekkeLillomarka OL3205523
Kristin BrekkeLillomarka OL
Gina GranstedtHalden SK173
Gina GranstedtHalden SK
Dorte NarumOL Vallset/Stange200
Dorte NarumOL Vallset/Stange
Ingrid Felde OlaussenHalden SK176
Ingrid Felde OlaussenHalden SK
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3148905
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3394392
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL

D16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Porsgrunn OL
Anine AhlsandNydalens SK3249687
Anine AhlsandNydalens SK
Nina Asheim BirkelandHalden SK169
Nina Asheim BirkelandHalden SK
Karen BjergaardNydalens SK3044559
Karen BjergaardNydalens SK
Natalie Kristina BlomsethLillomarka OL3317112
Natalie Kristina BlomsethLillomarka OL
Lovise FremstadLarvik OK186
Lovise FremstadLarvik OK
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Ragnhild HjermstadFossum IF
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF3295011
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL118
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL
Ingunn Egeberg VáriSturla, IF182
Ingunn Egeberg VáriSturla, IF
Tonje VassendPorsgrunn OL149243
Tonje VassendPorsgrunn OL
Ingrid WangLillomarka OL3391810
Ingrid WangLillomarka OL
Evine Westli AndersenLøten o-lag192
Evine Westli AndersenLøten o-lag

H14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK110
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676
Sturla FrydenlundSturla, IF
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb114
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Martin Borge HeirFossum IF
Tarjei HoloFossum IF115
Tarjei HoloFossum IF
Lars RisebrobakkenRaumar Orientering3398716
Lars RisebrobakkenRaumar Orientering

H15 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering
Håkon Raadal BjørloHalden SK171
Håkon Raadal BjørloHalden SK
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Audun HeimdalKonnerud IL
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3217205
Olav Andreas RemmenOL Trollelg

H16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL
Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK3328127
Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK
Einar LofthusLillehammer OK3105202
Einar LofthusLillehammer OK
Aksel MadslienNydalens SK3327434
Aksel MadslienNydalens SK
Sigurd MelsomFossum IF162
Sigurd MelsomFossum IF
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF116
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF
Børge StyrvoldPorsgrunn OL105
Oskar StørmerFossum IF3154374
Oskar StørmerFossum IF

Annonser

IOF Eventor