*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Mini-KVM for Junior/Senior

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mini-KVM for Junior/Senior
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: lørdag 6 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 168 påmeldte deltakere.

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Betty Ann BjerkreimTyrving IL183853
Solveig BlandkjennTyrving IL512210
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI192628
Svetlana MironovaHalden SK208496
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering251369

D 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Marie LilandNydalens SK500589
Joelle MeisterNydalens SK
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Maria Rørvik HaverLillomarka OL502923

D 17-18 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Johanne Rognerud BøeFossum IF510668
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Oda ScheeleNydalens SK501067
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Pia Young VikNydalens SK502698
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

H 21- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Olle BoströmTyrving IL165079
Alan CherryNydalens SK200459
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Raúl FerraHalden SK500339
Anders HagaRaumar Orientering195480
Håvard HagaNydalens SK502921
Magne HagaRaumar Orientering196844
Erling HjermstadFossum IF510775
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Elias JonssonNTNUI509299
Trond KortnerØstmarka OK181802
Olav LundanesHalden SK509555
Einar MelsomHelsingin Suunistajat507072
Anders NordbergNydalens SK507401
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Lukas PetersonTyrving IL192648
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Sander H. RogndokkenNTNUI247913
Daniel RoosTyrving IL508563
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Lavran ThorstensenNTNUI500581
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

H 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Isak JonssonNydalens SK502695
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896

H 17-18 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Birk Felland SætnanFossum IF225464
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering511822

AL-åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Thomas BedinIndre Østfold OK511790
Audun BjerknesMåren OK501317
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK202982
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Kyrre GranFet OL250484
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Morten HeirFossum IF178354
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Christian JomaasFossum IF501016
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Gard LindsethNydalens SK511006
Inge LindsethNydalens SK502771
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Svein NygårdLillomarka OL229680
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Christian ReuschHeming Orientering194449
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Pål SommerheinFossum IF401132
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Stig SønsterudbråtenLillomarka OL509097
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Morten WettergreenFossum IF504085
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

AK-åpen (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Hallvard BergTyrving IL203634
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Karen BjergaardNydalens SK180935
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Elena GrandLillomarka OL187012
Olav HasaasFossum IF192554
Torstein HoleNydalens SK197809
Einar JensenNydalens SK200777
Hans JevanordFossum IF206276
Maria JonssonNydalens SK224623
Sören JonssonNydalens SK224523
Peter KlavenessMåren OK501154
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Kari MadslienNydalens SK201959
Sigbjørn ModalsliFossum IF510310
Kristoffer NeslandTyrving IL216922
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Petter NæssOppsal Orientering506677
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Børge PedersenNydalens SK507892
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Kristian RuudBækkelagets SK503508
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Inge Sandstad SkrondalFet OL511808
Per SlungaardTyrving IL502443
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Paul WadeFossum IF243848

Annonser

IOF Eventor