Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 4
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 26 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte deltakere.

4 km - A (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering239391
Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering204562
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering502667
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Vebjørn RånesKlubbløs
Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering181783
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering246579

3 km - B (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering234923
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Steffen Mio KristiansenKlubbløs
Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering507769
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering246682
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso226049
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254
Karen Therese TorgersenKlubbløs

2 km - C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering

Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lotta Olofsson BremnesKlubbløs

6 km - A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Arne NormannTverlandet IL248109
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Thor Vidar PedersenIL Siso208018
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178

Annonser

IOF Eventor