Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 8 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 410 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering
Bjørn Ingemar GreenHeming Orientering3457785
Otto Rygh HoltenNydalens SK
Sebastian HopsnesFossum IF3759453
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK
Mira LundsrudOK Moss
Astrid NäsholmIL Koll
Atle NäsholmIL Koll
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb4114633
Johanne Ragvin RystadNydalens SK3602489
Simon Ragvin RystadNydalens SK3602489
Axel Tindre SchybergsonFossum IF234249
Mads Nygård ThorsengFossum IF
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808334

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Victoria BirkelandFossum IF3597309

N2-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Marius StrandseterRøyken OL4061131

C-åpen 10-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL186277
Benjamin BuhlerMåren OK
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK3926953
Even Nygård ThorsengFossum IF3946001
Pia Raanes SvelaFossum IF246930

C-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF3781820
Marie KristensenPorsgrunn OL4126520
Mette KristensenNydalens SK4124681

B-åpen 10-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL
Markus FinskudRaumar Orientering3649399
Marthe Graff-WiikSturla, IF3706843
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3886082

B-åpen 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida AamotNydalens SK188745
Harald AulieIL Koll204622
Mia EngehultNotodden OL
Knut GjoneSandefjord OK4127593
Hege GunnerødIL GeoForm4121786
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191249
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF
Ann-Cathrin KongsfjellOL Tønsberg og omegn
Marianne Solberg StrandseterRøyken OL4061891
Hege WangLillomarka OL3962438

AK-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL
Per FosserHeming Orientering4124541
Elena GrandLillomarka OL187012
Karianne KatlaFossum IF3804432
Pernille KatlaFossum IF3861374
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503

AL-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Morten FredhOK Moss681897
Knut Ivar JohansenSandefjord OK4113791
Morten Nilstad PettersenTyrving IL3412095
Atgeir TakleNydalens SK

D 9-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK
Ida Berge GjellestadNydalens SK4033171
Isabelle HopsnesFossum IF3729886
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK4112983
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3812203

D 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering3619590
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK4126595
Alida HertzenbergFossum IF
Alma Rygh HoltenNydalens SK4041398
Charlotte HopsnesFossum IF3959764
Vilde HøyerFossum IF3660149
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK4097101
Jenny LacknerFossum IF234542
Tuva LundsrudOK Moss
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL3986676
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering3981180
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Emma Aune JakobsenOK Moss
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Karoline JebsenHeming Orientering4126132
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Marie KvarmeSturla, IF4094264
Emilie RehnNordre Follo Orientering4125092
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Elise ThorsengFossum IF3823960
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Julie Sophie WoldOK Moss4048104

D 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Karoline BjørnerødOK Moss
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Emma EngehultNotodden OL4091054
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Mina JørgensenTyrving IL4058368
Ingrid LamarkGanddal IL3983715
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3622966
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577

D 21- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Ida Agervig KristianssonDansk Orienterings-Forbund
Sigrid AlexandersenNydalens SK4038477
Emma ArnesenByåsen IL4035879
Andrine BenjaminsenLillomarka OL
Betty Ann BjerkreimTyrving IL
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Line CederbergDansk Orienterings-Forbund
Ane DyrkornNTNUI4123865
Thea DyrkornNTNUI4123766
Marianne DæhliNydalens SK4020558
Amanda Falck WeberDansk Orienterings-Forbund
Tilla Farnes HennumNTNUI4091369
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund
Nicoline Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund
Aurora GjølsjøNTNUI3876273
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Marie Rygh HoltenNydalens SK4040853
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI3885118
Malin KristianssonDansk Orienterings-Forbund
Ane LindeDansk Orienterings-Forbund
Ingrid LundanesNTNUI4055141
Mathilde Smedegaard MadsenDansk Orienterings-Forbund
Lotte MarkussenDansk Orienterings-Forbund4111100
Kristine Eide RappRaumar Orientering4066890
Malin SandstadBækkelagets SK3793395
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Annika SimonsenDansk Orienterings-Forbund
Malin SørensenEiker OL3969987
Ida TangenNydalens SK3977394
Hedvig Valbjørn GydesenDansk Orienterings-Forbund
My WestlundOK Tyr
Ida ØbroDansk Orienterings-Forbund

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AasFossum IF
Kristin AlsosBækkelagets SK4119004
Paula BerstadHeming Orientering3983533
Anja Berge GjellestadNydalens SK4032173
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss
Bente Fosser LundsrudOK Moss
Kristine RoskifteOK Moss
Charlotte SanchisHeming Orientering
Anne Stine TaraldlienFet OL
Heidi TronbølFet OL4107504
Hanne WoldOK Moss
Milda ØhlckersTyrving IL4061453

D 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Kristin BruserudOL Trollo
Anne DahlNydalens SK3741006
Torun DyrkornEiker OL3684875
Hege FeiringTyrving IL3880754
Trude FixdalIL Koll4116026
Åshild FlatebakkenTyrving IL511443
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL3981941
Rine HanssenByåsen IL3782240
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Tove HeimdalKonnerud IL4095543
Kjersti HovFossum IF4038709
Vibeke LamarkGanddal IL3978814
Bente LandmarkFossum IF3781226
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Veslemøy SolbergKonnerud IL4030847
Anna Weckner WestlundOK Tyr
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678

D 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL3979309
Lena GottfridssonNittedal OL
Eli Tufte HanssenEiker OL3970035
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Grete Synnøve B HoviSkien OK4042172
Wenche HultgreenTyrving IL4126660
Aud KjemperudEiker OL3970357
Kari LyngbakkenKonnerud IL4123188
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL3529260
Grethe Lill RyengSturla, IF4124699
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL
Berit GrosvoldEiker OL3680758
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200
Torill Svendsenfrosta ok508092
Kjersti ThoStabæk IF

H 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK4040689
Maxime BochudAsker Skiklubb
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering
Jone Rygh HoltenNydalens SK
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Nils NikolaisenOppsal Orientering4124160
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK4043022
Martin Aas ØdegårdFossum IF

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL
Henrik DuvaasFossum IF
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb4016325
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Magnus Rørlien JevanordFossum IF4124897
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4041265
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3884905
Odin Vie StrislandFossum IF3984218
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Nils Aas ØdegårdFossum IF4078564
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Elias Leonhard RiederFossum IF
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Ask Felland SætnanFossum IF7010707
Jens WoldSturla, IF4107447

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Jakob Gagnum TonbyIL Koll247692

H 17-20 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Markus Andreas BreivoldGanddal IL4051280
Andreas DaleBergens TF
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
David RundeKristiansand OK3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Brage TakleKristiansand OK
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

H 21- (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Simen BallangrudOL Toten-Troll3693603
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund
Andreas Bock BjørnsenDansk Orienterings-Forbund
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Florian BochudAsker Skiklubb504482
Sondre Ruud BråtenNydalens SK4105664
Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund
Alan CherryNydalens SK3860467
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3980216
Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund
Håvard Sandstad EidsmoFreidig4056305
Daniel FløtreEiker OL
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Karl FremstadTyrving IL3975901
Håkon GjerdeIndre Østfold OK4122826
Adam GottfridssonNittedal OL
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Audun HeimdalNTNUI3885191
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Haakon IngvaldsenNittedal OL
Rasmus Møller JessDansk Orienterings-Forbund
Martin JohanssonTyrving IL3084282
Malte KjærDansk Orienterings-Forbund
Linus KristianssonDansk Orienterings-Forbund
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF
Tue LassenDansk Orienterings-Forbund3781713
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Olav LundanesHalden SK4043444
Anders NordbergNydalens SK3793700
Lukas PetersonTyrving IL
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Malthe PoulsenDansk Orienterings-Forbund
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Daniel RoosTyrving IL4056198
Jeppe RuudDansk Orienterings-Forbund
Ludvig RødnesOppsal Orientering4108130
Nicolas SimoninBækkelagets SK
Mads SkaugDansk Orienterings-Forbund
Pål SkogedalAsker Skiklubb3987054
Jacob SteinthalDansk Orienterings-Forbund
Ralph StreetBækkelagets SK3904521
Jørn SundbyLarvik OK4117008
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3807849
Søren Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund
Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK3947744
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering3619913
Kyrre GranFet OL3883626
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Jan Anders IstadAsker Skiklubb3830999
Erik Rytter JakobsenOK Moss
Gard LindsethNydalens SK3986098
Inge LindsethNydalens SK3984366
Egon LundsrudOK Moss
Kjetil MolundTyrving IL3950359
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Thomas RoskifteOK Moss
Rune RystadNydalens SK
Geir ØdegårdFossum IF4079380

H 50- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK3885316
Arild AndersenOppsal Orientering3636784
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL4131280
Roger BirkelandFossum IF3599305
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering4118121
Roar ByeModum OL3729076
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering4024873
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Rune EngehultNotodden OL4050837
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Kristian KihleRingerike OL
Arne KongsnesOppsal Orientering4055489
Are KristiansenTyrving IL
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Petter LøeNotodden OL
Torkjel NesheimTyrving IL511479
Øystein RappRaumar Orientering
Erlend RehnNordre Follo Orientering4125027
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Gjermund RørenEiker OL4131611
Bjørn SolhjemSørkedalens IF
Henning SundbyGanddal IL
Bjørn Idar SætranIF Trauma4114393
Paul WadeFossum IF
Dag WangLillomarka OL3945292
Roger WiikSturla, IF4124533

H 60- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL
Jack BjørnsenKristiansand OK4047809
Ola BroxOL Toten-Troll4118865
Hugo A. ChristensenNotodden OL
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK4120911
Per Kristian EkebergTyrving IL3983376
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Roy GjerdingOK Moss3971561
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Geir Holm GundersenKonnerud IL3928116
Harald HoviSkien OK4119418
Egil HusethKamp/Vestheim IF4099479
Per KaarbyFossum IF4126173
Tore KjølsethNydalens SK4125480
Morten KongsbergTyrving IL4114377
Sigbjørn MyhreAndebu IL3673530
Bård NatvigNittedal OL4121547
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Petter NæssOppsal Orientering3982220
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874
Tom RådahlTyrving IL4124186
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Don SkantzeTyrving IL4040770
Torgeir StrandhagenRøyken OL4116521
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Sixten WestlundOK Tyr
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358

H 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL4056404
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Helge BjaalandHeming Orientering3880457
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Trond FeiringHamar OK3981164
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Lars Martin GjeinStokke IL3868254
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb4122594
Knut G KarlsenHeming Orientering4125365
Peter KlavenessMåren OK3979770
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn4130944
Harald LundhaugOK Moss4123311
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb4073888
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Steinar RuudKonnerud IL
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Kjell StenstadvoldTyrving IL4125225
Hans StordalOL Tønsberg og omegn4129284
Geir TrøanNordre Follo Orientering4041927
Per ØhlckersTyrving IL3981321

Skygge (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering
Jens Boldingh DebernardNydalens SK
Reni FløtreNydalens SK
Bernt GjellestadNydalens SK
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK
Aleksander Rygh HoltenNydalens SK
Øyvind HopsnesFossum IF
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK
Øyvind LundRaumar Orientering3029717
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb
Tove RaanesFossum IF
Nicole RagvinNydalens SK
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering
Alexander SchybergsonFossum IF
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Hedvig StrandseterRøyken OL
Iver StrandseterRøyken OL
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Anders ØpstadAsker Skiklubb

Annonser

IOF Eventor