*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Nammo-cup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Innlandet / OL Vallset/Stange
Dato: lørdag 6 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 147 påmeldte deltakere.

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Mariamawit GirmaElverum OK
Tiril Østby HaaveRingsaker OK242516
Eline KravdalGjø-Vard OL224356, 3820206
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673, 3983442

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Marie BergerLillehammer OK217679
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK168413, 4023446
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944, 3817442
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ida Øverli StøenLillehammer OK3890134, 217869

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304, 234304
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag4090718, 211915
Henriette BergLøten o-lag3998945, 213154
Emma DåsnesVang OL213609, 4080685
Anne FrøislandVang OL213777
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015, 225015
Marie KravdalGjø-Vard OL201972, 4004230
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering206484
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500, 3723624
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074, 4091492
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL225106

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925, 4107629
Carina FjellsolRingsaker OK248030
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338, 3656436
Astrid RognstadHadeland OL4041638, 510988
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Jørgen Linus HarkinnRingsaker OK
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822, 191249
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Eivind LutnæsHamar OK225202
Nikolai TesloHadeland OL204702, 3883063

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242, 3946605
Ola DåsnesVang OL188854, 3802204
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805, 4108320
Even LienGjø-Vard OL217882, 3802576
Mats LigaardenGjø-Vard OL217870
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK247408
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440, 3809316

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander FjellsolRingsaker OK234199
Kidus GirmaElverum OK234724, 4042479
Lars LienGjø-Vard OL508130, 4090981
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 3817962
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713, 211713

H 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846, 3985835
Even LindaasVang OL202094, 4072138
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 4042842
Vegard RanestadHamar OK507971, 4046827
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591, 178352

N-Åpen (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa BergmanLillehammer OK248068
Maren Bleken RudVang OL211885
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering234475
Mathilde Støen DagsgårdOL Vallset/Stange217023
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Erika Alejandra Stenumgård FariasLillehammer OK248155
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK242465
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK217786
Nahom GirmaElverum OK
Maja HaugereidVang OL234389
Minna HaugereidVang OL234535
Matilda HollekimOL Vallset/Stange223856
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange247465
Lærke Tinasdatter JohansenLillehammer OK
Marte Tinasdatter JohansenLillehammer OK248265
Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange224165
Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange204763
Oscar Johan JørgensenKlubbløs
Linnea L'Abée-LundLillehammer OK248157
Hanna LutnæsHamar OK225184
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL203612
Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL242420
Martin Huse NordengenOL Vallset/Stange
Borghild PaulsenOL Vallset/Stange
Kristian PaulsenOL Vallset/Stange
Frida RasmussenElverum OK504086
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange
Thea RiggenbachOL Vallset/Stange
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Martin Lien StøenLillehammer OK233620, 3903655
Mari Børke SætabergetVang OL247258
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

C-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Monica JørgensenHadeland OL
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

B-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821, 191251

Ledsager (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda Helen AaslundGjø-Vard OL
Kenneth BilstadVang OL220950
Tone Bleken RudVang OL173480
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering
Anne BrückOL Vallset/Stange246984
Therese DagsgårdOL Vallset/Stange217023
Håkon DåsnesVang OL215534
Øivind FrøislandVang OL208085
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
Ingrid Anne IngvoldstadVang OL
Tina JakobsenLillehammer OK
Yngve JenackGjø-Vard OL
Sofie JohanssonVang OL211191
Hilde JørgensenKlubbløs
Petra KaderkovaGjø-Vard OL242420
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Henrik L'Abée-LundLillehammer OK
Jo Andreas LienLillehammer OK
Marianne LilandGjø-Vard OL
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Kristian NarumOL Vallset/Stange
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange
Jan Ola PedersenVang OL506425
Ole-Roald RimeGjø-Vard OL247342
Arne RøsteRingsaker OK222068
Anders SkjesetVang OL
Pål StenbergVang OL217007
Solveig StenbergVang OL92070
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Celine VistedGjø-Vard OL247336

Annonser

IOF Eventor