*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Vestmarkaløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestmarkaløpet
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 27 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 176 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK
Magnus FrøydLarvik OK
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL2038
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL2036
Elise Nauf BorgersenHedrum OL
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL
Mathias SundbyLarvik OK4118030
Anton WindvikSandefjord OK

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK

C åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik GundersenPorsgrunn OL2043
Magnus LåhnePorsgrunn OL2041
Marcus WindvikSandefjord OK
Ole Andreas ØygardenPorsgrunn OL2032

C åpen 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK
Knut GjoneSandefjord OK
Kristin JohanssonHedrum OL
Gun JørgensenPorsgrunn OL2049
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL2021
Jon SimonsenSandefjord OK

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK4097101

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK3822533
Daniella GjoneSandefjord OK
Annika van RaaijHedrum OL
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2028
Pernille ZagarLarvik OK4118626

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OK3811999
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258

D17 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK4117727
Grethe B ClausenLarvik OK4118337
Andrine Harriet FremstadLarvik OK4023305
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Une HoltermannPorsgrunn OL2031
Emilie JohansenSandefjord OK
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2044
Anna MeenPorsgrunn OL3863560
Maria G. MehammerPorsgrunn OL3791324
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL
Sunniva Nergaard BergStokke IL
Stefani PopovaHadeland OL3685062
Kristine Sparre KnudsenStokke IL
Emilie WestinNydalens SK3879020

D40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda BrathagenLarvik OK3810116
Anikken Gjein DybvikStokke IL
Wenche EikåsSandefjord OK
Sigrun GjoneSandefjord OK
Kari Reppesgård HoltHedrum OL
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK
Åse NysæterSkien OK
Celine Vik OlsenLarvik OK4119251
Lenka WestinPorsgrunn OL3987047
Siv WiersdalenPorsgrunn OL2029
Mie ZagarLarvik OK4120630

D50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BruserudOL Trollo
Lill DürbeckHedrum OL
Kristin HjortlandLarvik OK4117925
Tone Sølie LysnesHedrum OL4052015
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK4116935
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Rita RaastadSkien OK
Tiri RebårdSandefjord OK
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL2024
Veslemøy SolbergKonnerud IL4030847
Tone StoklandSandefjord OK
Anne Gro StyrvoldLarvik OK4120325
Lill-Ann TorpSandefjord OK
Turid VongravenSkien OK

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL2047
Inger NergaardStokke IL3906963
Randi Kristin NærumLarvik OK4115929
Elisabeth RødAndebu IL3673316
Anne Lise SagaKjose IL
Eli Marie WiigPorsgrunn OL2027

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL2025
Gerd LangsethLarvik OK4119160
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL4118956
Elisabeth UndstadLarvik OK4118501

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise LevyLarvik OK4115804

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL2037

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL
Sondre KornmoPorsgrunn OL3912037
Gaute NysæterSkien OK3586088
Magnus SigurdssonStokke IL

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK
Benjamin GjoneSandefjord OK
Gabriel GjoneSandefjord OK
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2039

H17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Mathias GløersenBækkelagets SK4055901
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Ludvig JohnsenHedrum OL4049177
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Viljan van RaaijHedrum OL3874617
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL2034
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL2045
Trond StrandbergLarvik OK4116992
Øyvind WatterdalHadeland OL3915915

H40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK
Kenneth DybvikStokke IL
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL2035
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL4045837
Frode NysæterSkien OK3586880
Gisle NysæterSkien OK
Jørn SundbyLarvik OK4117008
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2030
Per Henrik ZagarLarvik OK4120374

H50 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL
Dag AusenPorsgrunn OL
Jo Børre EikåsSandefjord OK
Jan GatevoldPorsgrunn OL2019
Trond GjelstadSandefjord OK
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn
Ole Edvard HjortlandLarvik OK4117693
Anders Kristian HoltHedrum OL3867850
Øyvind HyllesethSkien OK
Knut Ivar JohansenSandefjord OK
Espen JohnsenHedrum OL
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK
Magne KløveStokke IL
Tom KristensenLarvik OK4117537
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Roger LysnesHedrum OL4052973
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL2033
Sven OhrvikKonnerud IL4030169
Ian RingheimOL Trollo
Frode RobertsenStokke IL
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL2023
Kjell WestinPorsgrunn OL

H60 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL
Jan BøhleOL Trollo
Lars FremstadLarvik OK4119137
Ole JohanssonPorsgrunn OL2046
Eilef LandsverkSkien OK
Sigbjørn MyhreAndebu IL
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK4117388
Espen RaastadSkien OK
Gunnar B SolbjørgHarstad OL
Even Tore SteinsholtLardal OL
Dagfinn TorpePorsgrunn OL3800422
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358

H70 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking
Elling AakreAndebu IL3673274
Einar DrengLarvik OK4117230
Svein EriksenLarvik OK
Helge FossheimHedrum OL
Lars Martin GjeinStokke IL
Ragnar HillestadLardal OL
Kay JørgensenPorsgrunn OL2050
Runar KittilsenStokke IL
Magne KlovningPorsgrunn OL2026
Rolf LyePorsgrunn OL2048
Roar LøkenSandefjord OK
Kjell MeenPorsgrunn OL2022
Martin NaufHedrum OL
Atle RemmePorsgrunn OL2020
Hans StordalOL Tønsberg og omegn
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Magnar ØvreåsBotne SK

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK4117875
Oddvar GjelstadSandefjord OK
Helge HalvorsenLarvik OK
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn
Reppesgård MagnarHedrum OL

Annonser

IOF Eventor