Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Totenåsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Totenåsløpet
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: lørdag 27 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 241 påmeldte deltakere.

D40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Linda FredhOK Moss506342, 3883956
Marte Mørk FurunesGjø-Vard OL96625
Ine HoviÅs-NMBU Orientering79054
Marit InngjerdingenHeming Orientering508141, 3961380
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989, 3951092
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441, 3809290
Jenny-Ann MalmbergTyrving IL199328, 199328
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955, 3926987
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207718, 3809316

D50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering3620911, 510710
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653, 4117321
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Anne Marit BordalRingsaker OK215180
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Ida EngenRaumar Orientering228076
Hege FeiringTyrving IL186189, 3880754
Linda HanssenØstmarka OK203515, 3778883
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875, 191252
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202, 222531
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935, 4047791
Hege SolerødGjø-Vard OL508258, 4091831
Turid WilliksenFossum IF3796695

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK4115184
Berit DanielsenTyrving IL220726, 3979309
Lis DæhliLøten o-lag181113, 3809597
Margrete JørandliGjø-Vard OL4119517, 215006
Grete Berge OwrenFreidig214816
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483, 4115622
Gro SolnørdalRudsbygd IL4117040, 191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Anne SørumIndre Østfold OK500607, 4116109

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017, 69017
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Kari StrandeRingerike OL87520
Marit TyldumRudsbygd IL191359

H40 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoForm210110, 4041869
Eivind EnghRaumar Orientering506984
Even ErlienGjø-Vard OL480253, 3890837
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098, 3951969
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Øyvind LienGjø-Vard OL508151, 4120002
Karl-Johan MalmbergTyrving IL199327, 199327
Olle MalmringFreidig511478

H50 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566, 223228
Harald BergeLøten o-lag510945, 4061107
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083, 3443496
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Bjørn Henning GrandalTyrving IL511454, 3497906
Christian GrotnesTyrving IL221251, 3911542
Knut Edvard HellandØstmarka OK510694, 2018
Jan Tore HenriksenNydalens SK206304, 3959723
Harald IweIL GeoForm195754, 3947454
Anders KronbergRaumar Orientering4117511
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981, 3982741
Stein Arne NegårdVang OL507609, 3818796
Kai SolumRond OL511854
Are StrandlieGjø-Vard OL4121059, 500062
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering229469
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL511377, 4124863
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL216356, 3778610
Einar TesloHadeland OL487966, 3644499
Henning WernøeHamar OK189105
Per Jacob ØlstadFet OL207008, 4038741

H60 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK4119848, 202026
Ola BroxOL Toten-Troll204649, 4118865
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK509017, 4120911
Morten DueMåren OK400286, 3950920
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512, 501376
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergTyrving IL211555, 3983376
Knut EngenRaumar Orientering228075
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Hallvard FjærLillomarka OL214918, 3881943
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335, 4121265
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500, 4121273
Erik HaugenRingsaker OK92338, 4091567
Morten KongsbergTyrving IL502383, 4114377
Sigbjørn ModalsliFossum IF4124384
Odd NysæterRingsaker OK237777
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering3387933, 217164
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874, 500917
Geir OwrenFreidig215196
Tom RådahlTyrving IL501131, 4124186
Tor StrandRaumar Orientering503109
Jan SveenRaumar Orientering501365, 3623444
Johan SwärdHadeland OL216647
Øyvind SørlieHadeland OL215505, 3887163
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086, 100479
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044, 3984358

H70 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasRaumar Orientering66676
Hans Roar BakkenEiker OL209778, 4056404
Paul Martin BergRudsbygd IL191274, 4117164
Hasse BergstrømTyrving IL505395, 3950599
Leif BillingsøEidskog OL4124426, 241825
Helge BjaalandHeming Orientering217272, 3880457
Trond FeiringHamar OK3981164, 202135
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Terje MalmHamar OK206901, 4041745
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958, 4116810
John Thomas PetersenNittedal OL184542, 3778685
Helge RevhaugRingerike OL510674, 3864931
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455, 3778107
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
Øystein SkappelLillehammer OK217864, 4115531
Paul SkjakerHadeland OL236303, 3980919
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638, 4113197
Tor TrøanHadeland OL501084, 4126116
Jon TyldumRudsbygd IL191358, 191358
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Reidar SlokvikNotodden OL236512, 3832326
Svein SolerødOL Toten-Troll215633, 4118238

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL247683
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK242465
Julian MalmbergTyrving IL213550, 213293
Linn MalmbergTyrving IL213293, 213550
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Sunniva Drange RuudRøyken OL237730
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434
Esther StenbergVang OL247254
Mari StenbergVang OL217811
Simen TrøanNittedal OL181446
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192, 4116604

N2-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Liv SimonsenOK Øst206440
Tor SimonsenOK Øst203006, 4126504

C-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Syver NarumOL Toten-Troll248253, 3817632
Amund SolumRond OL511845
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

C-åpen 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480
Håvard FurunesGjø-Vard OL247778
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Anne-Kristin SwärdHadeland OL4120416
Roar SætabergetLunderseter IL227482

B-åpen 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg BogstrandNittedal OL225208, 225208
Randi BudahlFet OL201813
Bjørn CarlsenNotodden OL197971, 3831997
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Astrid Karlstad LarsenIndre Østfold OK510734
Elin SlokvikNotodden OL93987, 3831732
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Celine VistedGjø-Vard OL4118972

AK-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818, 216818
Olav BakkenØstmarka OK203514, 4118006
Tore LindaasElverum OK220882, 4072138
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171, 4117305
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering207827
Gunn Elin RudiHadeland OL502131, 4053765
Jens-Henrik SimonsenOK Øst4126033
Kjersti Hagberg SolumRond OL511846
Anna Linnea SwärdHadeland OL4117206
Elin SwärdHadeland OL4118980
Yngve SwärdHadeland OL4118444

AL-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn GrindeIL GeoForm506358, 3780350
Agnar RenolenWing OK504504
Geir SommerheinOK Horten214914
Pål SommerheinFossum IF401132, 3984937

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK217786
Annika Næss-UlsethHeming Orientering192204
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032, 4116067

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL224356, 3820206

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK212980, 4023446
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987, 71548
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944, 3817442
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401, 3909652
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869, 3890134

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770, 3979366
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603, 3979325
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798, 4120804

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338, 3656436
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063, 3985389
Berthe TesloHadeland OL3644499, 502452

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HjorthHamar OK207800
Line Drange RuudRøyken OL3984473, 193703
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740, 4041794

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437, 4040689
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Martin Lien StøenLillehammer OK233620, 3903655
Ole Jakob TrøanNittedal OL181440

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822, 191249
Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering233779
Nikolai TesloHadeland OL204702, 3883063
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108, 4035127

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605, 217242
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409, 3982188
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805, 4108320
Even LienGjø-Vard OL217882, 4120887
Mats LigaardenGjø-Vard OL217870, 4119749
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932, 3781283
Erlend SommerheinFossum IF204608, 3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK203005, 4006086
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070, 225577
Sigmund ØlstadFet OL201813, 3933702
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603, 246440

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659, 3964582
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 3817962
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll4118550, 215632

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156, 228404
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846, 3985835
Gaute LindaasElverum OK3998283, 500901
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302, 502143

H 21- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022, 3102498
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849, 3885316
Kenneth BilstadVang OL220950, 4117644
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 4056321
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792, 4120317
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200, 4042412
Daniel FløtreEiker OL193116
Morten FredhOK Moss208419, 4114765
Haakon IngvaldsenNittedal OL4118097
Gard LindsethNydalens SK511006, 3986098
Inge LindsethNydalens SK502771, 3984366
Håvard LucasenFredrikstad SK505669, 3598471
Svein NygårdLillomarka OL229680, 3855517
Lars OwrenFreidig3891116, 506830
Jan Ola PedersenVang OL506425
Sander H. RogndokkenNTNUI3882081, 247913
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Arne SaxhaugRaumar Orientering214412
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953, 3987054
Anders SollienOL Toten-Troll92154, 4121414
Marius StaffNTNUI216850, 4062428
Pål StenbergVang OL217007
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering501351, 74968
Lavran ThorstensenNTNUI500581, 3961216

Annonser

IOF Eventor