*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Skibotnløpene - Skogssprint - Koronaklarert

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skibotnløpene - Skogssprint - Koronaklarert
Arrangørorganisasjoner: IL BUL-Tromsø / Troms
Dato: søndag 24 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

A-løype (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø235839
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Ola BratlieIL BUL-Tromsø503963
Håkon BrynjulfsenOK Silsand509040
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Eirik FrostAlta OL506761
Gard FrostAlta OL502117
Thomas FrostAlta OL501142
Margrete GaskiBardu IL205412
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø505849
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø192370
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Gunnar KvaalStorsteinnes IL
Ottar K KvaalStorsteinnes IL
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand178594
Sondre LorentsenOK Silsand178593
Guri LøkseSørreisa OL145399
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø215019
Eskil SchøningOK Pan Århus504565
Harald StrandIL BUL-Tromsø506835
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815
Liv-Iris SørgårdØverbygd IL61236
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551
Vidar WenselSørreisa OL204392

N-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø217832
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø217824
Valter KreyOK Silsand11906
Vida Eline KreyOK Silsand178504
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL
Marco WintherStorsteinnes IL

Annonser

IOF Eventor