Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestmjøsacup1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestmjøsacup1
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: onsdag 27 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 86 påmeldte deltakere.

A (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering243743
Even ErlienGjø-Vard OL480253, 3890837
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001, 3832144
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839, 3832326
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering
Tormod KleppaLillehammer OK68487, 3638962
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531, 4058202
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835, 170846
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441, 3809290
Even LienGjø-Vard OL217882, 3802576
Lars LienGjø-Vard OL508130, 4090981
Øyvind LienGjø-Vard OL508151, 3234317
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301, 217671
Valborg MadslienLillehammer OK510330, 3986502
Stein Arne NegårdVang OL507609, 3818796
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031, 3830049
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074, 4091492
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352, 4091591
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 3817962
Hege SolerødGjø-Vard OL508258, 4091831
Anders SollienOL Toten-Troll92154, 3830940
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632, 3831880
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660, 3970423
Vanja StaffOL Toten-Troll207721, 3981255
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063, 3985389
Johan SwärdHadeland OL216647
Yngve SwärdHadeland OL
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL225106
Tor WallinSnertingdal IF Orientering506805

B (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Wenche BjørnstadRingsaker OK4115184
Knut Orvall EvensenKlubbløs502952
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering506343
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024, 3831997
Erik HaugenRingsaker OK92332
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
Håvard HøieGjø-Vard OL247445
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015, 225015
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll4108320, 223805
Jo Andreas LienLillehammer OK3903655
Mats LigaardenGjø-Vard OL217870
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171, 3831047
Terje MalmHamar OK206901, 4041745
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Wigard NilsenHaugesund IL Orientering96590
Helge RevhaugRingerike OL510674, 3864931
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944, 3817442
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401, 3909652
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869, 3890134
Anna Linnea SwärdHadeland OL
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638, 4113197
Jon TyldumRudsbygd IL191358, 191358
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OL202256
Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL202398
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Syver NarumOL Toten-Troll185716, 3817632
Ole-Roald RimeGjø-Vard OL247342
Maren SogstadGjø-Vard OL191242

N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AmundsenGjø-Vard OL247338, 247338
Eline Mørk FurunesGjø-Vard OL247778
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL247683
Mie HolmestadGjø-Vard OL247848
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL242505
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Elias Kaderka MæhlumGjø-Vard OL
Oliver Kaderka MæhlumGjø-Vard OL242420
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll224166, 4102695
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll223816, 4103198
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434

Annonser

IOF Eventor