*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Holmestrand Sprintcup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Holmestrand Sprintcup
Arrangørorganisasjon: Botne SK
Dato: torsdag 21 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Preben Hermansen FagerliBotne SK
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734
Endre Sagerøy FossBotne SK
Iver Sagerøy FossBotne SK
John Erland MidtbøBotne SK
Lars Joakim MidtbøBotne SK
Svend Håkon MidtbøBotne SK
Sturla SigurdssonStokke IL
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528
Didrik TorgersenBotne SK

N2-åpen 10-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL
Alexander DybvikStokke IL94396
Sindre FurlandSandefjord OK4106001
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK4097101
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL3984119
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL3986676

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn
Daniella GjoneSandefjord OK
Mina HobbelstadEiker OL
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325, 4032330
Marthe Graff-WiikSturla, IF3706843
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981, 4050258
Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF4025045
Marie KvarmeSturla, IF4094264
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445

D 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890, 4041281
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980
Anita HillerenEiker OL4052916
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ine InstanesSturla, IF4055687
Malene InstanesSturla, IF4055257
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Hedda KjeldsenSturla, IF
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ingeborg KvarmeSturla, IF4096400
Anne Melsom BjerkeStokke IL
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326, 217780
Sunniva Nergaard BergStokke IL
Anne Marthe PeveriEiker OL3970126
Stefani PopovaHadeland OL3915915
Andrea RanvikKonnerud IL4025235
Anniken RanvikKonnerud IL4026316
Mona SjøvaagLarvik OK4118642
Nina Marie UndelandSturla, IF
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Monica BerglundRingerike OL507952
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Kirsten GjermstadKonnerud IL3978327
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK
Trude NysæterSkien OK245644, 3587102
Ingjerd SommerstadKongsberg OL
Ingrid UndstadLarvik OK4119335

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering511820, 4003372
Aud Ellen BrevikSturla, IF
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Tove HeimdalKonnerud IL4095543
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK4116935
May NordkveldeHedrum OL
Rita RaastadSkien OK502129
Ingrid RavnanOL Toten-Troll
Charlotte SkourupSturla, IF
Veslemøy SolbergKonnerud IL4030847
Merete UndelandSturla, IF
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK4042172
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Gro EiaOL Trollo
Helga HaverstadLierbygda OL4024055
Inger NergaardStokke IL198006, 3906963
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn
Elisabeth RødAndebu IL3673316
Marianne SpanliLierbygda OL
Else StordalOL Tønsberg og omegn

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Niclas GunnerødStokke IL
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Mats JohnsenSturla, IF
Gaute NysæterSkien OK245755, 3588365
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL4049458
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Jens WoldSturla, IF4107447

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin DybvikStokke IL195896
Benjamin GjoneSandefjord OK
Gabriel GjoneSandefjord OK
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3695574
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Hallvard TjentlandLardal OL4104824

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Robert FredriksenNotodden OL3977758
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Mathias GløersenBækkelagets SK4055901, 501324
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Ludvig JohnsenHedrum OL4049177
Joachim KnudsenSturla, IF
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn3982576
Eirik RavnanStokke IL
Iver RingheimLarvik OK3980646
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738721
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Kenneth DybvikStokke IL224085
Sturle FurlandSandefjord OK
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Stig InstanesSturla, IF4096681
Gisle NysæterSkien OK217460, 3586088
Espen RøsteKongsberg OL
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jens TjentlandLardal OL3911468

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876, 4108973
Bjørn BaklidKonnerud IL3962628
Lars BaklidKonnerud IL
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Snorre FrydenlundSturla, IF
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn
Anders JohnsenSturla, IF
Espen JohnsenHedrum OL
Jon Erik KvarmeSturla, IF3977931
Petter LøeNotodden OL
Stig MellingRingerike OL
Sven OhrvikKonnerud IL4030169
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL3983368
Karl Anton UndelandSturla, IF
Roger WiikSturla, IF

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hugo A. ChristensenNotodden OL
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Harald HoviSkien OK
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per Dag NordkveldeHedrum OL
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK4117388
Espen RaastadSkien OK211809, 3588423
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn
Sveinung RekaaNotodden OL
Torgeir StrandhagenRøyken OL4116521
Onno VerberneOL Toten-Troll

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL3673274
Per Øystein AndersenLarvik OK4116703
Helge FossheimHedrum OL187289
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL509136
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL510674, 3864931
Hans StordalOL Tønsberg og omegn

Annonser

IOF Eventor