Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørløpene Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørløpene Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 20 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie BøenKristiansand OK197760
Joachim JørgensenOK Sør
Fredrik Hennig LundeOK Sør

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229419
Frank SolåsSøgne og Songdalen OK194882

B-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AndersenSøgne og Songdalen OK253839
Tony HalsallOtra IL501219
Therese NilsenIL Imås236001

AK-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin MestadTorridal IL236508
Helen PalmerByåsen IL190327
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenFredrikstad SK509422
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Hege Hennig LundeOK Sør226945
Ingvild MulenKristiansand OK510878

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Gro EideOK Sør505868

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Bente MestadTorridal IL236393

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hennig LundeOK Sør147050

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Emil NygårdBirkenes IL225087

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Geir AuslandOddersjaa SSK411542
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Viggo MolundIL Imås206411
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Stian SkjæveslandMarnardal IL241410
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås206546
Øyvind UdøMarnardal IL241317
Terje UrfjellIL Imås510986
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan EideOK Sør505869
Helge HodnemyrIL Vindbjart228088
Ove KjetsåOtra IL510999
Helge KristensenOK Sør506785
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Terje UlebergOK Sør165637
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Per LarsenKristiansand OK236333
Tor LohneSøgne og Songdalen OK216835
Kristen RibeSøgne og Songdalen OK510422
Øivind SæbøKristiansand OK503946

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Arild BjørkenesMarnardal IL189056
Stein CowardOK Sør193129
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Trygve LølandBirkenes IL203291
Magne MoyOK Sør505873
Bjørn A. SchouOK Sør505866
Øyvin SimonsenIL Imås504631

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Annonser

IOF Eventor