*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Le Tour de Glåmdal 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 2
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 26 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

N-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Sindre DalGrue IL212301
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange

H-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering11434
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering11436
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805

D-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andréa Tangen HoltetEidskog OL212847

17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Kai Jostein BergersenEidskog OL84774
Anne BrückOL Vallset/Stange246984
Berit DalheimLunderseter IL227480
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153
Jan Otto SætabergetLunderseter IL80424
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Roar SætabergetLunderseter IL227482
John TangenEidskog OL501368

H-16AB (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL505675
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

D-16AB (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth Malin DalGrue IL252158
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering21760

17-AB (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BillingsøBrandval/Kongsvinger OK241420
Leif BillingsøEidskog OL241825
Lis DæhliLøten o-lag181113
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Ida EngenRaumar Orientering228076
Knut EngenRaumar Orientering228075
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK198580
Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK250482
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eivind LandeEidskog OL500534
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK504526
Stein Arne NegårdVang OL507609
Stein NordviElverum OK506958
Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK505737
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK505700
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Niklas StolpeEidskog OL227621
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tor StrandRaumar Orientering74968
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering501351
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225
Jan SveenRaumar Orientering501365
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Harald ØstbyeElverum OK221167

Annonser

IOF Eventor