*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Barlindkohorten 2020

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Barlindkohorten 2020
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 24 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

D13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering3981180
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering3981958
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering211725
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK3980588
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Una NastadAsker Skiklubb4110896
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL3981321

D13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Live ArntzenRaumar Orientering189841
Ragnhild F. NæssRaumar Orientering3660503

D15-16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Eileen BjanesTyrving IL3665163
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll4118196
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Emilie RehnNordre Follo Orientering
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D17 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Marion AebiTyrving IL4033213
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering4083432
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Julie BerntzenFet OL3886488
Betty Ann BjerkreimTyrving IL
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Iris HolstTyrving IL4041406
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Silje Ekroll JahrenNydalens SK4046611
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Tone Bergerud LyeNydalens SK4051140
Joelle MeisterNydalens SK
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Kristine Eide RappRaumar Orientering4066890
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Pia Young VikNydalens SK3993128
Ragne WiklundNydalens SK3869583
Celine YtternesNordre Follo Orientering3940608
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

H13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3961463
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Henrik NybergAsker Skiklubb3613312
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3886082
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL186277
Silas Mestad HansenLillomarka OL3885928
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725

H15-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL4057055
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL4048872
Jonas HickenIL Koll4041828
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H17 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Torbjørn Blom-hagenFossum IF4104154
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Olle BoströmTyrving IL4041273
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Karl FremstadTyrving IL3975901
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK3880465
Haakon IngvaldsenNittedal OL
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Isak JonssonNydalens SK4024378
Sondre KongsgårdNydalens SK
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Einar MelsomFossum IF3980489
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Anders NordbergNydalens SK3793700
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Lukas PetersonTyrving IL
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Daniel RoosTyrving IL4056198
Sverre Turter SandvoldNydalens SK3120912
Halvor SaunesNydalens SK3608031
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Torkil Eide SolstadTyrving IL3595295
Matthew SpeakeBækkelagets SK3618659
Elias StubberudNydalens SK4042529
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Lars Young VikNydalens SK3993433
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Anders B. ØksenholtNydalens SK3623766
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

Annonser

IOF Eventor