Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oppdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oppdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 20 juni 2020 - søndag 21 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 389 påmeldte deltakere.

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie FauskeVelledalen IL243264
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK223888
Clara LeroyerFreidig233998
Una NomelandByåsen IL121002
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Alice Skovholt BonnemaireFreidig206047
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Erle Heksem KjellåsOL Trollelg214383
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Annika Lund EikremFreidig206045
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK508983
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Åsa BullByåsen IL228488
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Guro SchjølbergTynset IF166982
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig508554

D 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig505186
Sofia HaglundVaasan Suunnistajat250030
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776

D 21- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919Dag 1
Julie ArnesenByåsen IL86514Dag 1
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Maja BergerByåsen IL504601
Ane DyrkornNTNUI510740
Thea DyrkornNTNUI181872
Ingeborg EideByåsen IL509375
Ragnhild EideByåsen IL199600
Tilla Farnes HennumNTNUI500002
Aurora FossøyNTNUI510702
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF154630
Camilla HengebølFrol IL211600
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Vibeke Falck HolteFreidig84884
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Ingrid LundanesNTNUI509366
Marit OwrenNydalens SK152726
Jenny PerssonByåsen IL202145
Malin SandstadBækkelagets SK509266
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Eef van DongenFrol IL507844

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Gøril EideByåsen IL199490
Guro GjestvangFreidig507948
Marta GjestvangFreidig507949
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Mette Resell NolteFreidig188746
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Elisabeth StørsethSelbu OK223719Dag 2
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Kari UlsethFreidig180719
Tina Strømdal WikFreidig213142

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Heidi ArnesenFreidig182039
Turid ArnesenByåsen IL503616Dag 1
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Hilde ForbordMalvik IL506781
Margrete GaskiBardu IL508514
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF501669
Rine HanssenByåsen IL192378
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Maria JonssonNydalens SK224623
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Berit DanielsenTyrving IL220726
Karin GalaaenSelbu OK223787
Torid KvaalFreidig501018
Grete Berge OwrenFreidig214816
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Anne StensethByåsen IL241669

H 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Ertshus AndersenFreidig
Sturla August IdlandEmblem IL234112
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Mads Stensland MelbyeVerdal OK228433
Filip Leonard NolteFreidig206048
Sigurd Wold AaldeFreidig504484

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK224176
Martin Randli EldenFreidig247436
Erlend GrønliFreidig225465
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig248125
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Vegard SundalByåsen IL247309
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Johannes StordalByåsen IL225321

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Eivind NæveIL Leik160496
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig511809
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-20 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Erlend AuneByåsen IL200441
Elias BergsetIL Veten229749
Mats EidsmoFreidig508238
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Isak JonssonNydalens SK502695
Vegard KittilsenFreidig504704
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Even LindaasVang OL202094
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Petter Andreas LonaWing OK212595
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Vemund MølnvikFreidig213305
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Lars SandstadFreidig504578
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Simen Spets StorhovFreidig203586
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 21- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Ola BergerByåsen IL170612
Isak BergsetFrol IL225930
Mathias BjuganNTNUI505430
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Audun Rognerud BøeNTNUI219300
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Håvard Sandstad EidsmoFreidig509322
Tomas EidsmoFreidig510412
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Øyvind HjermstadFossum IF510766
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFrol IL504436
Elias JonssonNTNUI509299
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI508333
Ola KeiseråsIL Leik506688
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Terje MaroniByåsen IL511453Dag 1
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Adrian OpheimFreidig203662
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Lars OwrenFreidig506830
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Sander H. RogndokkenNTNUI247913
Anton SjökvistFredrikstad SK500231
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Marius StaffNTNUI216850
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Andreas SølbergIL Leik506777
Lavran ThorstensenNTNUI500581
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Thorstein WangNTNUI501117
Øyvind WiggenNTNUI500061
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H 40- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AaldeFreidig504495
Rolf AlstadFrol IL213722
Torgeir AuneByåsen IL502351
Gregoire BonnemaireFreidig228508
Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg
Vegard HansenByåsen IL191299
Øystein HusbySelbu OK193040Dag 2
Fredrik IdlandEmblem IL235148
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Børge LeirenByåsen IL226224
Eivind LonaWing OK211262
Olle MalmringFreidig206218Dag 2
Arild NomelandByåsen IL504501
Bård NonstadOL Trollelg190811
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Fredrik PerssonWing OK507075
Geir SchjølbergTynset IF180141
Skjalg StordalByåsen IL216910
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615Dag 1
Audun BakkMelhus IL195566Dag 2
Trond BenumByåsen IL225317
Anders BergsetIL Veten223940
Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK210013
Marcus BullByåsen IL
Arild H ClausenFreidig179864
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Christian GløgårdNittedal OL500396
Jan HageIL Leik506633
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Sören JonssonNydalens SK224523
Svein Terje KolstadFreidig179917Dag 1
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Bjørnar LynumFreidig185929
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Jon RøstumOL Gaula178780
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305Dag 1
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL235040Dag 1
Andreas SylteFreidig182033
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg243646
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL505396
Frank BjarkøWing OK245284
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Helge EriksenByåsen IL199601
Roar ForbordMalvik IL208600
Petter GullikstadRøros IL483728
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg238050Dag 1
Lars Roger LundanesEmblem IL246640
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Kjell MaroniByåsen IL221188Dag 1
Geir OwrenFreidig215196
Helge RevhaugRingerike OL510674Dag 1
Don SkantzeTyrving IL245626
Roar StensethByåsen IL506482
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709
Helge SundbergRøros IL483732
Ole Johan SætherIsfjorden IL39585
Eirik VefsnmoByåsen IL243647Dag 1
Nils Olav VennevikFreidig508132
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Anders WaageFreidig511415
Gunnar ØsterbøFreidig506812

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edith Skovholt BonnemaireFreidig228508
Mikkel Skovholt BonnemaireFreidig
Sigurd FauskeVelledalen IL243379
Børge Klokk IdlandEmblem IL233710
Matilde Tanem IversenVerdal OK
Simon Mitchell IversenVerdal OK506767
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL
Anton NomelandByåsen IL225148
Martin NæveIL Leik160487
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidig247795
Vera SandquistOL Trollelg223824
Sanna Dalsaune ThunFreidig
Torstein Wold AaldeFreidig206032

N2-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin Bjørkvoll BolstadFreidig
Maja Ertshus AndersenFreidig185956
Johan FauskeVelledalen IL243240
Elias PigottFreidig253060

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna SkjerveVerdal OK242472
Tuva SnøfuglVerdal OK

C-åpen 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BagloVerdal OKDag 2
Marit BrødreskiftFreidig180718Dag 1
Fredrik André EllingsenIL Leik250166Dag 2
Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK250364
Mathias Enebak IversenFreidig228080Dag 1
Trond IversenVerdal OK
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Nina Stensland MelbyeVerdal OK223891
John Olav NæveIL Leik504603
Heidi Krogstad StendahlFrol IL233823
Julie StordalByåsen IL247410Dag 1
Kristin SølbergIL Leik506775
Ingrid TanemVerdal OK212074
Trond TaraldsenMalvik IL224322

B-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Mathias LeroyerFreidig502096
Lukas Sæther PigottFreidig253170Dag 2

B-åpen 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik André EllingsenIL Leik250166Dag 1
Trude ForsbakFreidig212738
Guro Laksholm GrindbergVerdal OK243835
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK191252
Leif Rune HellevikFreidig97783
Bente HortenVingelen IL203370
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Judit SandquistOL Trollelg509007
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Julie StordalByåsen IL247410Dag 2
Guro SundalByåsen IL253028

AK-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Stein Otto BjørkengVerdal OK212292
Simon Lund EikremFreidig
Synne FossøyNTNUI98004
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Lars GrindbergVerdal OK241755
Arne GuttvikWing OK228368
Arild HeggesetFreidig503919
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Arne Inge KolstadWing OK511813
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Randi LillealternFreidig97757
Tore LindaasElverum OK220882
Kristin LundanesEmblem IL212200
Janne Fossum MalmringFreidig203660Dag 1
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Mie SkovholtFreidig156850
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Jørgen StenvikByåsen IL235824
Ole Gunnar SølbergIL Leik506649
Ingrid Kristine Wold AaldeFreidig224700
Camilla ÖhmanNTNUI208461

AL-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anthony LeroyerFreidig
Agnar RenolenWing OK221451

Skygge (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Erik AndersenFreidig
Geir BolstadFreidig
Nina DalsauneFreidig
Anne Bergljot Gimmestad FjelnsethFreidig
Ingunn KvaaleKlubbløs
Stian MoldenFreidig
Dirk NolteFreidig
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK198713
Bjørn-Arve RaanesFreidig
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Fredrik SandquistOL Trollelg508254
Håkon SkjerveVerdal OK
Margrete SkjerveVerdal OK
Eli StenvikByåsen IL235840
Klas StorlerFreidig

Annonser

IOF Eventor