*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Nærløp - Ganddal

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp - Ganddal
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 2 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 230 påmeldte deltakere.

Herrer 17-59 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Charles-Francois FarbosJWC BIL210089
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Trond LamarkGanddal IL509448
Erik LimaGanddal IL209922
Bård Martby-SkogsholmÅlgård Orientering508916
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Oddmund NordgårdGanddal IL209736
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Kristian OhrGanddal IL509446
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Tor Gunnar OsenGanddal IL229591
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)501101
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Tobias RøddeGanddal IL197866
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)504390
Fredrik SandalGanddal IL501381
Bjørn Serck-HanssenSandnes IL (Rogaland)67816
Torjus SinnesKlubbløs239557
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Frode UngarEquinor BIL229453
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer 17-59 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Siv Hilde BergStavanger Orienteringsklubb250405
Silje Thorsen BorthenJWC BIL197881
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Marie Line FurlandNTNUI213115
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb250371
Trude HermanrudStavanger kommune BIL241710
Hilde HetlandEgersund OK224784
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb250310
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Heidi Martby-SkogsholmÅlgård Orientering235216
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb251370
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Marie-Elizabeth ReinsethStavanger Orienteringsklubb229508
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

H15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Hilde OhrGanddal IL213113
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D-NY (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Liven OrstadGanddal IL234004
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929

H-NY (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Terje Frafjord HaarrGanddal IL233920
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Trym Emanuel Kalsaas UrstadÅlgård Orientering217675

B-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Malmin BøhnGanddal IL248264
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Toril DahleGanddal IL225525
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb246438
Ida KolstøEgersund OK245574
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Sverre Magnar NordalEquinor BIL246748
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ådne OrstadGanddal IL243566
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb234375
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb213010
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL241730
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)224727
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Unni SundliGanddal IL67378
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Herrer over 59 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Jan HetlandEgersund OK208645
Geir HusdalTIF Viking226952
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)200988
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906

Damer over 59 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Hanne HermanrudVA Vegvesen159606
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Olaug F MydlandEgersund OK80750
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224809

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL197867
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil HellesøyRotorsport Bristow
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Karen Martine BøhnGanddal IL233686
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Hanna in't VeldGanddal IL247976

H11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Peder OrstadGanddal IL212951
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)200916

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BøhnGanddal IL248158
Karen OrstadGanddal IL206299
Inger RothGanddal IL213137
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)213198
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering213592

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)248002
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945

A-Åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL220752
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Olav HellandEgersund OK207822
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Ove MæstadGanddal IL233789
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Randi RothSandnes IL (Rogaland)234572
Tore RøddeGanddal IL206300
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Silje SolevågSandnes IL (Rogaland)200971
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

Annonser

IOF Eventor