Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 9 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Sandnes IL (Rogaland) (90)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 17-59504478
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)D-Ny225066
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12510533
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 17-59503032
Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)D-Ny223760
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)H10248002
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)H 60-243805
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14195899
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 17-59507646
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen181704
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)H 60-221218
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)H10223529
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)H 17-59208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)H 11-12224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)H 11-12224935
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)H-Ny223755
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)H 17-59510521
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)D-Ny98298
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 15-16223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 13-14189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H 15-16223525
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H 17-59510420
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)H 13-14223701
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)A-åpen189148
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)H 11-12224844
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)A-åpen208719
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)A-åpen200550
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)B-Åpen189134
Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)D-Ny234430
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 17-59204529
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)B-Åpen212072
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 13-14204554
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)D-Ny223748
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)H 13-14223970
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 17-59195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16201921
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H-Ny223519
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223510
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 17-59229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)D 13-14212094
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)H 11-12223595
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)H-Ny212653
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)H 17-59205576
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)H 11-12212395
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)H 17-59211230
Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)A-åpen200487
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16507649
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 17-59507650
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)H 60-504463
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D-Ny195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 17-59511101
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 13-14501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)H 17-59504390
Bjørn Serck-HanssenSandnes IL (Rogaland)H 17-5967816
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)H 15-16189031
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)H10244678
Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)B-Åpen244690
Silje SolevågSandnes IL (Rogaland)A-åpen200971
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)H 13-14206522
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223483
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224727
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)B-Åpen206527
Emily SundSandnes IL (Rogaland)D-Ny234358
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 60-511874
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)H-Ny234378
Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223495
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)C-Åpen223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 15-16212133
Thomas VaktdalSandnes IL (Rogaland)H-Ny247748
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 17-59211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)H 13-14174362
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)D 17-59216894
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14224120
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12200916
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H 11-12212332
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 17-5967813
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 17-5967821
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)D-Ny223518
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)H10223516
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)H 15-16510327

Annonser

IOF Eventor