*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 9 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 109 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Maren OftedalÅlgård Orientering212181

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 17-59 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Eli FrafjordGanddal IL501510
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Peder OrstadGanddal IL212951

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17-59 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Erik LimaGanddal IL209922
Svein Oddvar NetlandGanddal IL229590
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Bjørn Serck-HanssenSandnes IL (Rogaland)67816
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL250215
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Geir HusdalTIF Viking226952
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Ove OalandGanddal IL216734
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)511874
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

B-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril DahleGanddal IL225525
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Ida KolstøEgersund OK245574
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Ådne OrstadGanddal IL243566
Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)244690
Arild SvihusGanddal IL206298
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen OrstadGanddal IL206299
Inger RothGanddal IL213137
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

H10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)248002
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678

A-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Fredrik IdlandEmblem IL235148
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Oddmund NordgårdGanddal IL209736
Silje SolevågSandnes IL (Rogaland)200971

D-Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Liven OrstadGanddal IL234004
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

H-Ny (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Arild OpstadEgersund OK80751
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)234378

Annonser

IOF Eventor