Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp Alsvik

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp Alsvik
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 26 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 247 påmeldte deltakere.

D 10-11 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering213074
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering212215
Inger RothGanddal IL213137
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Hanna in't VeldGanddal IL247976

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Hilde OhrGanddal IL213113
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 17-59 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Siv Hilde BergStavanger Orienteringsklubb250405
Marie Line FurlandNTNUI220844
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb250371
Hilde HetlandEgersund OK224784
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Heidi Martby-SkogsholmÅlgård Orientering235216
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Marie-Elizabeth ReinsethStavanger Orienteringsklubb229508
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Harestad EspedalStavanger Orienteringsklubb245183
Eli FrafjordGanddal IL501510
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H 10-11 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Thomas VaktdalSandnes IL (Rogaland)247748
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Peder OrstadGanddal IL212951
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17-59 (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Charles-Francois FarbosJWC BIL210089
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL509448
Håvard LauritsenEquinor BIL
Erik LimaGanddal IL209922
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Svein Oddvar NetlandStatoil BIL229590
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Oddmund NordgårdGanddal IL209736
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Kristian OhrGanddal IL509446
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Tor Gunnar OsenStatoil BIL
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)501101
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Tobias RøddeGanddal IL197866
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)504390
Bjørn Serck-HanssenSandnes IL (Rogaland)67816
Martin SkoglandKlubbløs1
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Henning SundbyGanddal IL225587
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Frode UngarEquinor BIL229453
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 60- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Jan HetlandEgersund OK208645
Geir HusdalTIF Viking
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Sverre Magnar NordalEquinor BIL246748
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250321
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering206315
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)200988
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

D Ny (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Helene Alsaker BalleStavanger Orienteringsklubb245288
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)98298
Liv Gunstensen HaarrGanddal IL234012
Henriette HellesøyKlubbløs
Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)234430
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Emily SundSandnes IL (Rogaland)234358

H Ny (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Peder Mathias EnglandSandnes IL (Rogaland)
Terje Frafjord HaarrGanddal IL233920
Heine HauglandSandnes IL (Rogaland)200966
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Timo SkarStavanger Orienteringsklubb249010
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)234378

B-Åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Toril DahleGanddal IL225525
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb246438
Ida KolstøEgersund OK245574
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Ådne OrstadGanddal IL243566
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb234375
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)244690
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)224727
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL233836

C-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)248002
Karin Malmin BøhnGanddal IL248264
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Kjetil HellesøyRotorsport Bristow
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Maria PettersenGanddal IL246779
Randi RothSandnes IL (Rogaland)243316
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761

A-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Silje Thorsen BorthenJWC BIL197881
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Olav HellandEgersund OK207822
Trude HermanrudStavanger kommune BIL241710
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Ove MæstadGanddal IL233789
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb251370
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)200487
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Tore RøddeGanddal IL206300
Silje SolevågSandnes IL (Rogaland)200971
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

Annonser

IOF Eventor