Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellom (Rogaland)

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellom (Rogaland)
Arrangørorganisasjon: Suldal Orienteringslag
Dato: lørdag 22 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EikelandSuldal Orienteringslag204369
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)224761

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570

B-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Maria PettersenGanddal IL246779
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lina Helen EikelandSuldal Orienteringslag202510

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringslag185591
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK245577

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Johannes EikelandSuldal Orienteringslag204368
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Tobias RøddeGanddal IL197866
Fredrik SandalGanddal IL501381
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Tom Steinar NærheimSuldal Orienteringslag217126
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Ove OalandGanddal IL216734

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslag400354
Geir HusdalTIF Viking226952

A-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)247904
Arild SvihusGanddal IL206298
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

Annonser

IOF Eventor