Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjellgeita, Emblem

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjellgeita, Emblem
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 27 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

Fjellkillingen nybegynner (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil BalonVelledalen IL234289
Nikodem BalonVelledalen IL234395
Elias BjerkanVelledalen IL247622
Nora Ramstad BjørsholEmblem IL253203
Oline Ramstad BjørsholEmblem IL233635
Erik DrotninghaugVelledalen IL226856
Ola DrotninghaugVelledalen IL234559
Emma DrønnesundEmblem IL212338
Anja EikremVelledalen IL234404
Johan FauskeVelledalen IL243240
Sigurd FauskeVelledalen IL243369
Iver Foss-DahlbergEmblem IL253031
Linus Foss-DahlbergEmblem IL253168
Margaret GjerdahlEmblem IL233663
Noah Rødseth HaramEmblem IL233651
Vilde Rødseth HaramEmblem IL234220
Henrik HatlemarkVelledalen IL243242
Tiril HatlemarkVelledalen IL223609
Synne HøylandEmblem IL233718
Børge Klokk IdlandEmblem IL233710
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Silje Heggheim JensenEmblem IL212434
Knut KlokkVelledalen IL243263
Olav KlokkVelledalen IL200938
David Lauten-MarøyEmblem IL
Filippa Lauten-MarøyEmblem IL
Iben Olin LervågVelledalen IL246884
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Sivert MørchEmblem IL233751
Torunn MørchEmblem IL
Martin NybøEmblem IL
Trym NybøEmblem IL
Johannes RaftesethEmblem IL247416
Signe RaftesethEmblem IL253032
Anette Tenden SchjelderupVelledalen IL234263
Jonas SchjølbergEmblem IL233649
Lukas SchjølbergEmblem IL247301
Marit Linnea SchjølbergEmblem IL234221
Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL225479
Marie Skytterholm StandalEmblem IL233763
Aline Ramsevik TeigeneEmblem IL
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL212469
Andreas TorgersenEmblem IL225134
Theodor TorgersenEmblem IL225128

Damer 4 km (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF233993
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Sofie FauskeVelledalen IL243264
Marianne FossEmblem IL
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL247300
Anita E. HoleFørde IL501592
Anja HoleFørde IL225359
Elvira Kristine IdlandEmblem IL233750
Liv MeliIL Nansen505835
Lene RoalkvamEmblem IL
Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL212528
Janne TomtumVelledalen IL243372

Herrer 4 km (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Raustøl DahleMolde og Omegn IF234138
Fredrik IdlandEmblem IL235148
Sturla August IdlandEmblem IL234112
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF501668
Tormod KlokkVelledalen IL243240
Bernt Are LervågVelledalen IL236328
Per Møller AndersonMolde og Omegn IF224837
Jon Thomas SchjølbergEmblem IL235109
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668
Anders SætersmoenEmblem IL
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL212557
Olav ØstremEmblem IL180206

Damer 6 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK509300
Marie FauskrudEmblem IL178457
Marianne FløttumVelledalen IL505671
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Janita SkogengEmblem IL199610
Camilla ÖhmanNTNUI208461

Herrer 6 km (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein BakkeVelledalen IL505671
Øystein BakkenLillehammer OK512673
Mateusz BalonVelledalen IL236405
Halgeir DahleMolde og Omegn IF224096
Andreas DalenEmblem IL
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Øystein FauskeVelledalen IL505832
Harald Godø GjerdahlEmblem IL247300
Kurt GrønliFørde IL508237
Gunnar GytriFørde IL211292
Lars Even HatlemarkVelledalen IL505777
Hans Gunnar HøylandEmblem IL509455
Geir NilsenEmblem IL165580
Knut OpdalMolde og Omegn IF194511
Roar ReitenEmblem IL199606
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF234047
Kristoffer StenstadEmblem IL504506
Torgeir StrandFana IL208120
Ole Johan SætherIsfjorden IL39585
Svein SørlandEmblem IL199659
Audun ÅrøenEmblem IL251321

Herrer 11 km (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alastair BruntonVelledalen IL505830
Per Magne DrotninghaugVelledalen IL505670
Markus GladEmblem IL220766
Håkon GrønliFørde IL510755
Matias Hodne HanischMolde og Omegn IF229996
Petter HørtheEmblem IL
Bjørn LundanesNTNUI208437
Olav LundanesHalden SK513000
Robert MørchEmblem IL234113
Sven NylundMolde og Omegn IF504225
Tomasz PancerowiczMolde og Omegn IF233984
Asgeir Bakken RognstadEmblem IL188465
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664
Jan Magne SolibakkeEmblem IL
Åsmund SteenEmblem IL165579
Henning Osnes TeigeneEmblem IL251371
Marta UlvensøenEmblem IL196843
Adrian Samsing WieseEmblem IL

Annonser

IOF Eventor