Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse, Molde

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Langdistanse, Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: lørdag 12 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd FauskeVelledalen IL234392
Linus Foss-DahlbergEmblem IL253168
Eldar Haukebø SiemMolde og Omegn IF
Stein Haukebø SiemMolde og Omegn IF

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie FauskeVelledalen IL243264
Synne HøylandEmblem IL233718
Silje Heggheim JensenEmblem IL212434

D 9-10C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF233993

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Marie Skytterholm StandalEmblem IL233763

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne FløttumVelledalen IL505833

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Siv Haukebø SiemMolde og Omegn IF508521

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Foss-DahlbergEmblem IL253031
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864

H 9-10C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BjerkanVelledalen IL247622
Johan FauskeVelledalen IL243240

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Raustøl DahleMolde og Omegn IF234138
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL212557

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ånund Olav EngvikKårvåg IL
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein FauskeVelledalen IL505832

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald Godø GjerdahlEmblem IL251322
Matias Hodne HanischMolde og Omegn IF229996
Sven NylundMolde og Omegn IF504225
Tomasz PancerowiczMolde og Omegn IF
Vegard Nygaard ReiteMolde og Omegn IF234024
Åsmund SteenEmblem IL165579
Henning Osnes TeigeneEmblem IL180209
Håvard ZalikMolde og Omegn IF234141

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard BjerkeliMolde og Omegn IF234139
Dag HoleMolde og Omegn IF201928
Hans Gunnar HøylandEmblem IL509455
Christer JensenEmblem IL199279
Øystein NesseMolde og Omegn IF
Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF216672

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig BratsbergMolde og Omegn IF250165
Lars EngvikKårvåg IL
Hans JevanordFossum IF206276
Per Møller AndersonMolde og Omegn IF224837
Per Eldar NakkenMolde og Omegn IF507863
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF234047
Ole ØdegårdMolde og Omegn IF192270

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir NilsenEmblem IL165580
Knut OpdalMolde og Omegn IF194511
Helge StaurnesKårvåg IL192422
Kjell StensåMolde og Omegn IF500410
Audun ÅrøenEmblem IL251321

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn HeggemHalsa IL82236
Odd HoleMolde og Omegn IF188982
Edmund TalsethMolde og Omegn IF502471

Annonser

IOF Eventor