Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bysprinten Molde

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bysprinten Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 13 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd FauskeVelledalen IL243379
Lisa HøylandEmblem IL247313
Eldar Haukebø SiemMolde og Omegn IF
Stein Haukebø SiemMolde og Omegn IF

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF233993
Sofie FauskeVelledalen IL243264
Synne HøylandEmblem IL233718
Silje Heggheim JensenEmblem IL212434

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DrønnesundEmblem IL212338
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL253033
Marie Skytterholm StandalEmblem IL233763
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL212469

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie DrønnesundEmblem IL212435

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Silje MordalMolde og Omegn IF500628
Siv Haukebø SiemMolde og Omegn IF508521

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne FløttumVelledalen IL505671

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL225479

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BjerkanVelledalen IL247617
Johan FauskeVelledalen IL243240
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Andreas TorgersenEmblem IL225134

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Raustøl DahleMolde og Omegn IF234138
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL212557
Theodor TorgersenEmblem IL225128
Noah TryggestadEmblem IL212475
Tobias WestadMolde og Omegn IF224804

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Tynes AndersonMolde og Omegn IF

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander HanssenMolde og Omegn IF500627
Tomasz PancerowiczMolde og Omegn IF
Vegard Nygaard ReiteMolde og Omegn IF234024
Knut Vidar Haukebø SiemMolde og Omegn IF506676
Jan Magne SolibakkeEmblem IL216975
Henning Osnes TeigeneEmblem IL180209
Håvard ZalikMolde og Omegn IF234141

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Øystein FauskeVelledalen IL505832
Hans Gunnar HøylandEmblem IL509455
Christer JensenEmblem IL199279
Øystein NesseMolde og Omegn IF
Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF216672

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig BratsbergMolde og Omegn IF250165
Hans JevanordFossum IF206276
Per Møller AndersonMolde og Omegn IF224837
Per Eldar NakkenMolde og Omegn IF507863
Ole ØdegårdMolde og Omegn IF192270

Annonser

IOF Eventor