Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 3/2020)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2020 (HOK-ranking 3/2020)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 28 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL229444
Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett234241
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett223882
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

N2-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett100318
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrett234176

B-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Ingvild BrekkeNTNUI507077
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)234250

AK-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Olav HellandEgersund OK207822
Hannah MalmeiNTNUI181468
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Linda RykkjeVaregg Fleridrett510281
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett125655

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett134844

D 19- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL509633
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Marie Line FurlandNTNUI220844
Helen MartinsenIL Gular209975
Sunniva OmdalNTNUI196743
Marthe SvihusNTNUI
Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett229691
Anne Kari VikingstadTorvastad IL229445
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann ScheiTIF Viking222677
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking205987
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Kirsti LysakerFana IL191280
Rannveig NordhagenFana IL237735
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering192665

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Nina SoligardBergens TF217014
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HeksemFana IL223569
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Oskar HeksemFana IL213352
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903

H 19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett62390
Magne KnudsenGneist, IL207802
Erik LimaGanddal IL209922
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein BuerOdda OL127271
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Vemund HansenTIF Viking186183
Geir HeksemFana IL504454
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Kjetil DammTIF Viking511784
Tom Eirik EikangerIL Gular245738
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett483556
Ingvald IrgensOdda OL206053
Arne JohannesenIL Gular502587
Trond LamarkGanddal IL509448
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Jan SteinegerGneist, IL236502
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Ole TørnqvistFana IL192921
Erik VikaneFana IL245750
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering507707
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Svein LingaIL Gular181793
Torgeir StrandFana IL208120
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Einar VikingstadTorvastad IL229446

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Geir HusdalTIF Viking226952
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Roald TellnesTorvastad IL198029
Jørn TorgersenTIF Viking511871
Per VikaneFana IL221409

Annonser

IOF Eventor