Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintliga - rerun

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintliga - rerun
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 7 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

Herrer H17- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Cornelius BjørkSandefjord OK4057451
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF4048492
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Markus Andreas BreivoldGanddal IL4051280
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Håvard Sandstad EidsmoFreidig4056305
Mats EidsmoFreidig3816279
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Audun HeimdalNTNUI3885191
Erling HjermstadFossum IF4117024
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI3947553
Markus Kjærner-SembNTNUI2003
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3883857
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Vegard RanestadHamar OK4046827
David RundeKristiansand OK3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Brage TakleKristiansand OK4049250
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Lars Young VikNydalens SK3993433
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

Damer D17- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Emma ArnesenByåsen IL4035879
Mariell ArntzenNydalens SK2002
Andrine BenjaminsenLillomarka OL4044665
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Ane DyrkornNTNUI4123865
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Emma EngehultNotodden OL4091054
Tilla Farnes HennumNTNUI4091369
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL4049821
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Aurora FossøyNTNUI2001
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Iliana IlievaHalden SK3693850
Sofie Skyttersæter IversenNTNUI3885118
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Tilda JohanssonOK Orion3870714
Ingrid LamarkGanddal IL3983715
Ingrid LundanesNTNUI4055141
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Anne M Hausken NordbergNydalens SK4043022
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Malin SandstadBækkelagets SK3793395
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Pia Young VikNydalens SK3993128
Margrethe WisløffNTNUI3885043

Annonser

IOF Eventor