Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #10
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 4 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 107 påmeldte deltakere.

C-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering
Frøydis FrostmoKlubbløs
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK234693
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Ping OuyangØstmarka OK3813599
Antje ReichenbachOppsal Orientering
Trine SognKlubbløs

A-kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering4122032
Grete BerntsenMåren OK3943503
Helge BovimTistedalen FL512586
Berit DanielsenTyrving IL3979309
Oskar EinstablandNordre Follo Orientering
Elin EkebergTyrving IL4124830
Jon C. FougnerHeming Orientering4118873
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering4114823
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering3883105
Bård HaugstvedtIndre Østfold OK
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss
Katalin JuhaszKlubbløs
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering3866134
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering4114344
Martin OlaisenNordre Follo Orientering3942836
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering3943099
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Vera Telje SjølieNordre Follo Orientering
Reidar StenrudMåren OK

A-mellom (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AndresenNordre Follo Orientering4114401
Finn BovimBækkelagets SK
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Nils BøhnNordre Follo Orientering4115077
Morten DueMåren OK3950920
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering4114716
Håkon EinstablandNordre Follo Orientering
Per Kristian EkebergTyrving IL3983376
Jon FærdenNordre Follo Orientering3887296
Roy GjerdingOK Moss3971561
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Rune HalkeVestre Akers SK
Kjersti Holt HanssenMåren OK3985827
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Rune HultgreenIL GeoForm4126462
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK3979390
Ole IngesenSarpsborg OL
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK4042115
Emma Aune JakobsenOK Moss
Per KaarbyFossum IF4126173
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Bente Fosser LundsrudOK Moss4137238
Aleidis LøkenHeming Orientering4115259
Ove MartinsenHauketo IF4057972
Stein MellaOppsal Orientering4055489
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering4132346
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Sven RingstadKlubbløs207866
Tor RingstadHedrum OL4115978
Kristian StenrudIndre Østfold OK
Laila StenrudIndre Østfold OK
Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering4114765
Geir TrøanNordre Follo Orientering4041927
Marit VågsnesNordre Follo Orientering4123717
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering4128534
Paul WadeFossum IF
John YtternesNordre Follo Orientering3940640
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358

A-lang (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK4114617
Audun BjerknesMåren OK3846482
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering4131199
Dag BrenåsVarteig OL4017570
Georg A. BuggeKlubbløs4125308
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Henning Bratland CarlsenOK Moss
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering4024873
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Lorant FarkasØstmarka OK4129185
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK4118964
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering4116448
Linda FredhOK Moss3883956
Nils Petter FremmingHeming Orientering3828977
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Håkon GjerdeIndre Østfold OK4122826
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Knut Edvard HellandØstmarka OK3813052
Erik Rytter JakobsenOK Moss
Lars Rønning JohansenMåren OK4132312
Simen Rønning JohansenMåren OK4129623
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Donatas KontautasOK Moss3962982
Egon LundsrudOK Moss4133963
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Jurijus SiskovasHadeland OL
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Jørn SundbyLarvik OK4117008
Bjørn Idar SætranIF Trauma4114393
Rune TeiglandØstmarka OK2015
Ola TellesbøHadeland OL
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Espen WigaardOppsal Orientering
Tormod ØvergaardVestre Akers SK4060752

Annonser

IOF Eventor