Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #8
Arrangørorganisasjoner: Nordre Follo Orientering / Ås IL
Dato: lørdag 19 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbAK-åpen224573
Øyvind GylverAsker SkiklubbAL-åpen195801

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål Woldstad HanssenEiker OLAL-åpen507670

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elmer BlomFet OLC-åpen213174
Laila Eriksen BlomFet OLC-åpen213269

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul WadeFossum IFAL-åpen243848

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKAL-åpen500116

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKB-åpen181702

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFAL-åpen199744

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge BjaalandHeming OrienteringAK-åpen217272
Per FosserHeming OrienteringAK-åpen208714

IF Trauma (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Idar SætranIF TraumaAL-åpen216677

Indre Østfold OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian StenrudIndre Østfold OKAK-åpen247535
Laila StenrudIndre Østfold OKAK-åpen246918
Øyvind ThømtIndre Østfold OKAL-åpen501222

Kamp/Vestheim IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFAK-åpen502429
Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFC-åpen168965
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFC-åpen500057

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Olav EinstablandKlubbløsB-åpen
Astrid WakefieldKlubbløsB-åpen
Ellen WakefieldKlubbløsB-åpen

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OLAK-åpen245299
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OLAL-åpen511298

Måren OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKAK-åpen400598
Audun BjerknesMåren OKAL-åpen501317
Unni Dirro BøhlerengenMåren OKAK-åpen503560
Aud Margret KirkhornMåren OKAK-åpen236426
Reidar StenrudMåren OKB-åpen510404

Nordre Follo Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut BjørkeloNordre Follo OrienteringAL-åpen204600
Håkon EinstablandNordre Follo OrienteringB-åpen
Oskar EinstablandNordre Follo OrienteringC-åpen
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo OrienteringB-åpen91343
Tor LahlumNordre Follo OrienteringAL-åpen220722
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo OrienteringAK-åpen204594
Kolbjørn MegardNordre Follo OrienteringAK-åpen204607
Sissel OlaisenNordre Follo OrienteringAK-åpen204601
Anna Lina ToverudNordre Follo OrienteringAK-åpen
Geir TrøanNordre Follo OrienteringAK-åpen186215

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik SaugestadNydalens SKAL-åpen502706

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roy GjerdingOK MossAK-åpen504397

Oppsal Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun HvenekildeOppsal OrienteringAK-åpen223596
Tale Nordby HvenekildeOppsal OrienteringAL-åpen506980
Arne KongsnesOppsal OrienteringB-åpen500563
Petter NæssOppsal OrienteringAK-åpen506677
Espen WigaardOppsal OrienteringAL-åpen502092

Røyken OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Solveig SletnerRøyken OLAK-åpen509437
Tom SletnerRøyken OLC-åpen504619

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole IngesenSarpsborg OLAL-åpen510995

Tistedalen FL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge BovimTistedalen FLB-åpen512586

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten KongsbergTyrving ILAK-åpen502359
Kjell Gorm RøkkeTyrving ILAK-åpen511455

Østmarka OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Edvard HellandØstmarka OKAL-åpen510694
Ping OuyangØstmarka OKC-åpen229471
Arne Chr. ScheieØstmarka OKB-åpen4128963
Rune TeiglandØstmarka OKAL-åpen506944

Ås-NMBU Orientering (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringAL-åpen198012
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringAK-åpen179401
Anne NilsenÅs-NMBU OrienteringAK-åpen180125
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringAL-åpen505398
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringAK-åpen501253
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringB-åpen212191
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringB-åpen501226
Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringC-åpen213565
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringAL-åpen507655

Annonser

IOF Eventor