Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tromsø 2-dagers langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tromsø 2-dagers langdistanse
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 14 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

A-lang Herrer (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Carl Henrik BjørsethIL BUL-Tromsø60888
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Runar JohansenIL BUL-Tromsø510427
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø500548
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø206777
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Eskil SchøningOK Pan Århus504565
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

A-lang Damer (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete GaskiBardu IL508514
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø79234
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

A-kort Herrer (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-Tromsø503963
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø501609
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Jan LøvlundNordreisa IL250615
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF241751
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

A-kort Damer (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø506835
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Guri LøkseSørreisa OL145399
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø215019
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551

C-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Anita DahlbergKlubbløs250717
Marit SundstrømKlubbløs250716
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsø500624

N-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø217832
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø217824
Elias A JohansenBardu IL
Tuva Tollefsen LysebråtenKlubbløs

Annonser

IOF Eventor