Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tromsø 2-dagers mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tromsø 2-dagers mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 13 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

A-lang Herrer (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø
Ola BratlieIL BUL-Tromsø503963
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Runar JohansenIL BUL-Tromsø510427
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø500548
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Eskil SchøningOK Pan Århus504565
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807
Håvar ØstvikBardu IL180225

A-lang Damer (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Margrete GaskiBardu IL508514
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304

A-kort Herrer (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø501609
Toralf HeimdalBardu IL
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Jan LøvlundNordreisa IL250615
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF241751

A-kort Damer (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø506835
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Guri LøkseSørreisa OL145399

C-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonette Celia EvensenBardu IL247564
Heidi Rognli HeimdalBardu IL247875
Tora HeimdalBardu IL247897
Amund LodeIL BUL-Tromsø
Synnøve LodeIL BUL-Tromsø
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø206013
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsø500624
Andreas ValbekmoKlubbløs

N-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva Marie JenssenBardu IL246833
Elias A JohansenBardu IL
Valter KreyOK Silsand
Martin ValbekmoKlubbløs

Annonser

IOF Eventor