Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM Lang

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NNM Lang
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: lørdag 22 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 125 påmeldte deltakere.

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Brovoll VaengSørreisa OL

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund LodeIL BUL-Tromsø

C-åpen 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove HolandHarstad OL233744
Synnøve LodeIL BUL-Tromsø98552
Siri MillerjordBardu IL188177
Mailiss MyrvangBjerkvik IF241746
Jon-Terje RubbåsSørreisa OL

B-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Mette BjerveMo OK507304
Jens Olav HessenStokmarknes OL511823
Per-Erik MarkussenStokmarknes OL224472

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine-Mari GabrielsenSørreisa OL243152

AL-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Øyvind JohansenBardu IL510428
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551
Håvar ØstvikBardu IL180225

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Rubbås JørgensenSørreisa OL

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577
Tora HeimdalBardu IL247897
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea HolandHarstad OL233707
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Ida SolliMo OK212966
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering251001
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Mali Gederaas KanstadStokmarknes OL89022
Alise KløvstadStokmarknes OL254053
Siri Eidnes MellemHarstad OL226656

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL510655
Guro BrekkanAlta OL159912
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag211512
Tonje MidttunBardu IL180906
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Hege NornesHarstad OL254125
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Anne UrsetIL BUL-Tromsø508239

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete GaskiBardu IL508514
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL509026
Hilde Sofie HansenMo OK
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø192370
Kristin NilssenMo OK184314
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Kari LofthusIL BUL-Tromsø204750

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Timenes LaugenIL Imås511781

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Jostein MidttunBardu IL188222

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL236419
Niklas KristensenHarstad OL247044
Gjermund OsdalHarstad OL213295

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Eirik FrostAlta OL506761
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Andreas MarkussenStokmarknes OL224848
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø168551
Magnus Beyer BrattliMo OK
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Bård FyhnSørreisa OL501378
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Torstein Eidnes MellemHarstad OL234824
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø504334
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Lars SolliMo OK507026
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger Orienteringslag200366
Thomas FrostAlta OL501142
Alvin FyhnSørreisa OL224931
Espen JohannessenBjerkvik IF241745
Ottar K KvaalStorsteinnes IL197174
Helge MidttunBardu IL180906
Erlend Dårflot OlsenSørreisa OL181807
Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag211514
Thor Vidar PedersenIL Siso208018

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK Silsand509040
Ingemar EriksenMålselv IL64731
Martin FrischknechtAlta OL501684
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø501609
Toralf HeimdalBardu IL247875
Magnus HöglinHarstad OL68468
Arild IngdalMellembygd OL113274
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand
Ruben A. PedersenAlta OL
Lasse SkalleHarstad OL217654
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Harald StrandIL BUL-Tromsø506835
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BrattliMo OK186195
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Asgeir MobergBardu IL
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF241751
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering250699

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Jan LøvlundNordreisa IL250615
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Gerhard BrandseggBardu IL229502
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402

Annonser

IOF Eventor