Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM Sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NNM Sprint
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: fredag 21 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 109 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Jostein MidttunBardu IL247474

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove HolandHarstad OL233744
Helene Rubbås JørgensenSørreisa OL
Synnøve LodeIL BUL-Tromsø98552

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577
Tora HeimdalBardu IL247897
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea HolandHarstad OL233707
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Ida SolliMo OK212966
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering251001
Stine-Mari GabrielsenSørreisa OL243152
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Ellen Gyllan HanssenStokmarknes OL207678
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Mali Gederaas KanstadStokmarknes OL89022
Alise KløvstadStokmarknes OL254053

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL68457
Guro BrekkanAlta OL159912
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag211512
Tonje MidttunBardu IL187895
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Hege NornesHarstad OL254125
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette BjerveMo OK507304
Margrete GaskiBardu IL508514
Hilde Sofie HansenMo OK
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø192370
Kristin NilssenMo OK184314
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Kari LofthusIL BUL-Tromsø204750

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Timenes LaugenIL Imås511781

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund LodeIL BUL-Tromsø
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering212287

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Farhan Abdulle IbroBardu IL247674
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL236419
Niklas KristensenHarstad OL247044
Gjermund OsdalHarstad OL213295

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Eirik FrostAlta OL506761
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Andreas MarkussenStokmarknes OL224848
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Beyer BrattliMo OK
Bård FyhnSørreisa OL501378
Knut Øyvind JohansenBardu IL510428
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø504334
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Lars SolliMo OK507026

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger Orienteringslag200366
Thomas FrostAlta OL501142
Alvin FyhnSørreisa OL224931
Espen JohannessenBjerkvik IF241745
Ottar K KvaalStorsteinnes IL197174
Helge MidttunBardu IL180906
Erlend Dårflot OlsenSørreisa OL181807
Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag211514
Thor Vidar PedersenIL Siso208018
Tim UtengOK Silsand90363

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Håkon BrynjulfsenOK Silsand509040
Martin FrischknechtAlta OL501684
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø501609
Toralf HeimdalBardu IL247875
Jens Olav HessenStokmarknes OL511823
Arild IngdalMellembygd OL113274
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Tommy JenssenHarstad OL174439
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand
Per-Erik MarkussenStokmarknes OL224472
Ruben A. PedersenAlta OL
Lasse SkalleHarstad OL217654
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Harald StrandIL BUL-Tromsø506835
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BrattliMo OK186195
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF241751
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering250699

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Gunnar KvaalStorsteinnes IL197064
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Jan LøvlundNordreisa IL250615
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402

Annonser

IOF Eventor