Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Heimdal vintersprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Heimdal vintersprint
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: fredag 6 mars 2020 - lørdag 7 mars 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Ingeborg EideByåsen IL509375
Ragnhild EideByåsen IL199600
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Anu TuomistoNTNUI506103

H17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Vetle Grønvik EkraFreidig510760Heimdal vintersprint dag 2
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972Heimdal vintersprint dag 2
Magnus GjerstadNTNUI171970
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Emil GranqvistNTNUI241336
Jonas GrønliFreidig510690Heimdal vintersprint dag 2
Håkon HolstadFreidig203584
Markus Kjærner-SembNTNUI204540Heimdal vintersprint dag 2
Jo Even KolstadFreidig502812
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg509411
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Marius StaffNTNUI216850
Øyvind WiggenNTNUI500061

D-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Mathea Spets StorhovFreidig209764
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393Heimdal vintersprint dag 2

H-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777Heimdal vintersprint dag 2
Tord RomundstadNidarøst OK213734

D40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL506781Heimdal vintersprint dag 1
Rine HanssenByåsen IL192378
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Torunn Spets StorhovFreidig181956Heimdal vintersprint dag 1
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967Heimdal vintersprint dag 1
Åse-Mari WikstrømNidarøst OK224253

H40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615Heimdal vintersprint dag 2
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK210013
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646Heimdal vintersprint dag 2
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655Heimdal vintersprint dag 1
Børge LeirenByåsen IL226224
Fredrik PerssonWing OK507075
Agnar RenolenWing OK221451Heimdal vintersprint dag 1
Roy SelandNidarøst OK505472
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Jens Even StorhovFreidig182078Heimdal vintersprint dag 2
Rune StræteWing OK501009

H60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Svein Endre HoveByåsen IL503108Heimdal vintersprint dag 2
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
John LerliMelhus IL211381
Kjell MaroniByåsen IL221188
Terje MidtbøWing OK199655
Nils Olav VennevikFreidig508132

Annonser

IOF Eventor