Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

Mini Hardhausen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)248002
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)234378
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering213592

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)213048
Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)234430
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Hanna in't VeldGanddal IL247976

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224809

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Alida OftedalÅlgård Orientering212629
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Hilde HetlandEgersund OK224784
Ida KolstøEgersund OK245574
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)207851
Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Inger Tone NygårdEgersund OK245577

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Ingunn VoilåsEgersund OK216919

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Peder OrstadGanddal IL212951
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Jørn Andre CarlsenÅlgård Orientering200486
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)512816
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Erik LimaGanddal IL209922
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Tobias RøddeGanddal IL511366
Fredrik SandalGanddal IL501381
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Marius SteneConocoPhillips BIL241443
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
John BreilandKlepp IL512522
Tor BrekkenGanddal IL197768
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Lars HelgelandGanddal IL189068
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Trond LamarkGanddal IL509448
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Tore RøddeGanddal IL206300
Henning SundbyGanddal IL225587
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Jan HetlandEgersund OK208645
Ove OalandStatoil BIL216734
Otte OmdalGanddal IL250321

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Åpen 2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune HatleAvinor Sola BIL250225
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb165590
Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)223518
Andreas Nybak UrdalGanddal IL250214

Åpen 3 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Toril DahleGanddal IL225525
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Arne Magne HandelandRiska Orienteringsklubb500626
Stephanie LoinJWC BIL209974
Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering253859
Jean-Michel MauriceJWC BIL200362
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Trim (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Wibeke LendeFrøyland IL504474
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Ådne OrstadGanddal IL243566
Maria PettersenGanddal IL246779
Arild SvihusGanddal IL206298
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

Annonser

IOF Eventor