Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 1 februar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 200 påmeldte deltakere.

D 17- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering239054
Ingrid HasaasFossum IF195946
Maren Jansson HaverstadNydalens SK504689
Silje Ekroll JahrenNydalens SK509233
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Marie LilandNydalens SK500589
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Roisin LongNydalens SK223308
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Kristine RoskifteOK Moss500905
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Oda ScheeleNydalens SK501067
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Laila StenrudIndre Østfold OK246918
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Pia Young VikNydalens SK502698
Emilie WestinNydalens SK203458
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Hanne WoldOK Moss96146

H 17- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Daniel FløtreEiker OL193116
Skage GrønnebergHeming Orientering87025
Stein H. HagenFossum IF504815
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Håvard HarstadNordre Follo Orientering221352
Ståle HeitmannFossum IF500614
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Espen JakobsenTyrving IL504561
Elias JonssonNTNUI509299
Isak JonssonNydalens SK502695
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Mats LindaasElverum OK209963
Tone Bergerud LyeNydalens SK250378
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Anders NordbergNydalens SK507401
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Svein NygårdLillomarka OL229680
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Espen Beer PrydzHeming Orientering510716
Beat RothNydalens SK221016
Halvor SaunesNydalens SK195811
Ladislav SemrádNydalens SK
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
John Kasper SvergjaNydalens SK510301
Anders TiltnesTyrving IL507021
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Anders VisterNydalens SK209926
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099
Geir Myhr ØienRingsaker OK507775

H 17- A kort (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK181792
Audun BjerknesMåren OK501317
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering165084
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Geir HoffTyrving IL505538
Torstein HoleNydalens SK197809
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Donatas KontautasOK Moss503666
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Gaute LindaasElverum OK500901
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sindre OhmNordre Follo Orientering506786
Tor RingstadHedrum OL506789
Thomas RoskifteOK Moss501165
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Kristian StenrudIndre Østfold OK247535
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253

Night & Fog Masters Men (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Dag AmundsenNordre Follo Orientering236730
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Ingvar BraatenModum OL510765
Dag BrenåsVarteig OL504028
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Lars Petter EndresenMåren OK506916
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Per FosserHeming Orientering208714
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering500051
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670
Olav HasaasFossum IF192554
Knut Edvard HellandØstmarka OK510694
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL243563
Harald HoviSkien OK239501
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Håkon JendalFossum IF214746
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Morten KongsbergTyrving IL502383
Hallvard KorenOK Moss504468
Jon LahlumIL GeoForm500337
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein MellaOppsal Orientering204225
Trond MøretrøNordre Follo Orientering221032
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Helge RevhaugRingerike OL510674
Rune ScheeleNydalens SK207658
Christopher SchiveOK Moss207790
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Ottar WiklundNydalens SK190668
John YtternesNordre Follo Orientering221152
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Harald ØstbyeElverum OK221167

Night & Fog Masters Ladies (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DanielsenNydalens SK207677
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Tove StrandMåren OK206413
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 13-16 C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering204499
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering234383
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Helene ScheeleNydalens SK211807

H 13-16 C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering234094
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering223938
Henrik HarstadNordre Follo Orientering221353
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering223950
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering212205
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

Åpen C (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenNydalens SK192268
Grete BerntsenMåren OK400598
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Reidun BraathenOK Moss168932
Morten BreimoOK Moss224630
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217857
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Eli MoeÅs-NMBU Orientering
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Reidar StenrudMåren OK510404
Terje ThrondsenNittedal OL503505
Torill VisterIndre Østfold OK236415
Mona WattumOK Moss222167

Annonser

IOF Eventor