Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang / Fjelldilten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang / Fjelldilten
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: lørdag 29 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 243 påmeldte deltakere.

D35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Tone Bleken RudVang OL173480

D45 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL206112
Lisbeth GråvVang OL190260
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Gunn Elin RudiHadeland OL502131

D50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne Marit BordalRingsaker OK215180
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Marianne MyklebustHamar OK507954
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Torill VisterIndre Østfold OK236415

D55 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering228076
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Sidsel Owren NørstebøTyrving IL211370
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Kjersti RønningHamar OK508979
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Monika MathiassonElverum OK250156
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Anne Berit MoeRaumar Orientering238012
Berit SaxhaugRaumar Orientering511440
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H35 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OK216838
Tomas HolmestadGjø-Vard OL247848

H40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK505737
Anders SkjesetVang OL501416
Pål StenbergVang OL217007
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H45 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL238258
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Asgeir LiumFet OL509002
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H50 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL190259
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Petter GlorvigenElverum OK243544
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Odd Arne LianIL Koll211361
Gudbrand LienHamar OK511554
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Jan Ola PedersenVang OL506425
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Einar TesloHadeland OL511394
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Stig WiestVang OL207657

H55 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Andreas HuberHamar OK211653
Stein Arne NegårdVang OL507609
Erik SlettumGjø-Vard OL506783
Erlend SlokvikOL Toten-Troll248082
Svein ThorsbergGrue IL222088

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngenRaumar Orientering228075
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Frode HjorthHamar OK251934
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK505700
Trond OlsenLøten o-lag235810
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Harald ØstbyeElverum OK221167
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

H65 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Erik GrøndalenHamar OK502997
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm222606
Einar LienLøten o-lag76183
Bård NatvigNittedal OL217340
Per OsenVestre Akers SK508236
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Jan SveenRaumar Orientering501365
Johan SwärdHadeland OL216647

H70 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK500407
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Odd RiseRingsaker OK204851
Lars SaxhaugRaumar Orientering511439
Paul SkjakerHadeland OL236303
Odd Arild StrandStor-Elvdal SK501168
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL77393
Trond FeiringHamar OK511556
Magne SmelandVang OL208637

H80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Svein SolerødOL Toten-Troll511452
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak AndersenNydalens SK247276
Martin AndersenNydalens SK192184
Julia Helene Gimse-RøsteRingsaker OK242465
Maja HaugereidVang OL234389
Minna HaugereidVang OL234535
Simen Lian MortensenIL Koll204204
Bea Langgård MunchLillehammer OK234215
Erik OskalHamar OK501062
Even Rognstad RuudLillehammer OK83166
Ola Rognstad RuudLillehammer OK79884
Olav SkjåkLillehammer OK233723
Esther StenbergVang OL247254
Anna Svingheim MagerøyLillehammer OK208088

N2-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Håkon LøvsethVang OL72198
Kristian LøvsethVang OL72008
Elena ØversveenSnertingdal IF Orientering213215

C-åpen 10-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering234381
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll224166
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll224170
Isak SkappelLillehammer OK224415
Johan SkjåkLillehammer OK213804

C-åpen 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Line HolmestadGjø-Vard OL
Kristin MortensenIL Koll211439
Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK233723
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015

B-åpen 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EllegaardVang OL84212
Knut Orvall EvensenGjø-Vard OL502952
Lars FinsandLillehammer OK250380
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK224119
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
Tore LindaasElverum OK220882
Øystein MelbyVang OL84213
Yngve MobråthenBotne SK192453
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll223658
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

AK-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Marte Mørk FurunesGjø-Vard OL96625
Monica HalvorsenVang OL501332
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Simen OskalHamar OK204279
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
Solveig StenbergVang OL92070
Anna Linnea SwärdHadeland OL181597
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083

D 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL247683
Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK217786
Kristin HaugLillehammer OK233746
Mie HolmestadGjø-Vard OL247797
Eline KjøsLillehammer OK191683
Mari StenbergVang OL217811
Mari Børke SætabergetVang OL247258

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Lilja Celina Kjær JørgensenLillehammer OK212980
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Maren HenriksenVang OL511449
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carina FjellsolRingsaker OK248030
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie JohanssonOK Linné211191
Mathilde RundhaugTyrving IL211476
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130
Heidi Therese WiestVang OL510989

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus FinsandLillehammer OK224420
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Kristian UrsetVang OL234533

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Jørgen Linus HarkinnRingsaker OK216741
Peder KjøsLillehammer OK224240
Nikolai TesloHadeland OL204702
Florian Van Buggenhout-MogensenLillehammer OK248269

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Håvard Rekve LianIL Koll211914
Ask Felland SætnanFossum IF247871

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander FjellsolRingsaker OK234199
Kidus GirmaElverum OK234724
Lars LienGjø-Vard OL508130
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK507971
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Birk Felland SætnanFossum IF225464

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Kenneth BilstadVang OL220950
Ove Antvord HuldertramperVang OL188987
Bjørnar KvåleHadeland OL202210
Hans Jørgen KvåleHadeland OL512815
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745
Martin VisterTyrving IL500292
Marius WikstrømRingsaker OK510726

N/N2 åpen skygge (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Hilde ØstgårdOL Vallset/Stange
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK
Guri Stenseth KjøsLillehammer OK
Hanne KvåleHadeland OL
Nina LindaasElverum OK
Haagen LøvsethVang OL
Lene OskalHamar OK201387
Arne RøsteRingsaker OK222068
Berit RøsteRingsaker OK153306
Laila SørlienVang OL234874

Annonser

IOF Eventor