Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-treffen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: O-treffen
Arrangørorganisasjoner: Nedre Romerike Handicapidrettslag / Østmarka OK
Dato: søndag 4 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte deltakere.

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin SørensenEiker OLPre-o E

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell IngvaldsenFet OLPre-o E
Inge Sandstad SkrondalFet OLPre-o E

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein JakobsenFredrikstad SKPre-o E

Hisøy OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Widar Taxth LølandHisøy OKPre-o E
Gerd YttervikHisøy OKPre-o A

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Terje OvesenLardal OLPre-o E
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLPre-o E

Lillomarka OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein BlomsethLillomarka OLPre-o E
Didrik BredesenLillomarka OLPre-o A
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLPre-o A
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLPre-o 13-16 år

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lagPre-o E

Modum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif ErikssonModum OLPre-o E
Marita Lilja GrønhovdModum OLPre-o E
Arno Lilja GrønhovdModum OLPre-o E

Nedre Romerike Handicapidrettslag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut BergNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o E
Berit FlageNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o A
Berit WiikNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o A

Nydalens SK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SKPre-o E
Kasper Bakken UlsethNydalens SKPre-o E
Svein BakkenNydalens SKPre-o E
Rolf Andreas BergNydalens SKPre-o E
Sondre Ruud BråtenNydalens SKPre-o E
Thomas BøhnNydalens SKPre-o E
Marianne DæhliNydalens SKPre-o E
Henrik EijsinkNydalens SKPre-o E
Jappe HjelsethNydalens SKPre-o E
Teodor Mo HjelsethNydalens SKPre-o E
Isak JonssonNydalens SKPre-o E
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKPre-o E
Per Ola UlsethNydalens SKPre-o E

Porsgrunn OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OLPre-o E
Lars Jakob WaalerPorsgrunn OLPre-o E
Ole-Johan WaalerPorsgrunn OLPre-o E

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Myhr ØienRingsaker OKPre-o E

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gro Kristin HaugØstmarka OKPre-o A

Ås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per StålnackeÅs ILPre-o E

Annonser

IOF Eventor