Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterjukola 12

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterjukola 12
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 29 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

A-kort (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Morten AndresenOK Skeidi500673
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Knut GjoneSandefjord OK223921
Morten HamreIL Hauken510409
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Roger LysnesHedrum OL182119
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Petter LøeNotodden OL214544
Kai MidtskogenBotne SK506682
Inger MørkSandefjord OK187238
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Tone StoklandSandefjord OK188461
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Per Einar StrømHedrum OL221210
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Lenka WestinPorsgrunn OL203458
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

A-lang (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312
Arne DirdalLarvik OK510338
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Benjamin GjoneSandefjord OK233678
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Arve GlittumOK Skeidi509551
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tom KristensenLarvik OK507715
Steinar LandeBø OL227677
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Marius MartinsenSandefjord OK171885
Stein MartinsenSandefjord OK504633
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

C-nivå (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BruemPorsgrunn OL213445
Tone GrandePorsgrunn OL127060
Gro Elisabeth HerumOK Skeidi89670
Hanne HerumOK Skeidi510526
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Atle MørkSandefjord OK241869
Celine Vik OlsenLarvik OK510313
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL80720
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Erik ZagarLarvik OK212309

Annonser

IOF Eventor