Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Sviland/Arboretet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Sviland/Arboretet
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 18 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Margot AsheimSUS BIL250320
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)251367
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Elin NorveelSUS BIL250406
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Aase SveinsvollGanddal IL200609
Hanna in't VeldGanddal IL247976

Damer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Trude HermanrudStavanger kommune BIL241710
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ingunn VoilåsEgersund OK216919

Damer - lang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Keth BerggrafStatoil BIL229589
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Ida MonsenEgersund OK504690
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67813

Herrer - kort løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Sverre Magnar NordalEquinor BIL246748
Peder OrstadGanddal IL212951
Ådne OrstadGanddal IL243566
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

Herrer - mellomlang løype (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Cedric FayemendyEquinor BIL243650
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Ove MæstadGanddal IL233789
Arne NygaardLyse BIL220838
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb165590
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Øivind BerggrafStatoil BIL229627
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb208581
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Harald JansenStavanger Orienteringsklubb98447
Thomas Brattebø JansenStavanger Orienteringsklubb98448
Ove OalandGanddal IL216734
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Damer-Ny (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)98298
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004

Annonser

IOF Eventor