Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Frostsprinten

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 1 november 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 339 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Simen Økern HågårdKonnerud IL86372
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb225381
Marius KjernsmoAsker Skiklubb178071
Synne KjernsmoAsker Skiklubb211729
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Ronia Robin MarstonHemsedal IL186090
Ola MyklatunTyrving IL247125
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Sondre Holth RekaaRøyken OL225396
Tiril Holth RekaaRøyken OL225395
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Sunniva Drange RuudRøyken OL237730
Johanne Ragvin RystadNydalens SK503432
Simon Ragvin RystadNydalens SK500596
Selma Vilemina SteneNydalens SK89898
Troy Victor StoksethHalden SK247500
Herman WilhelmsenSturla, IF
Elias Isachsen WiréhnAsker Skiklubb507394

N2-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Oscar WilhelmsenSturla, IF234019

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867

B-åpen 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK203514
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Petter FureOppsal Orientering239077
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Ann-Mari LeivannRøyken OL506673
Anne Moian NydalRøyken OL501114
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Siri Scherdin SætraRøyken OL94083
Nils VoesgenKlubbløs188959
Ingar WollØstmarka OK502586

AK-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Anders BruvikMåren OK508907
Øystein FlemmingÅrvoll IL237886
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Lars Rønning JohansenMåren OK209001
Anders JohnsenSturla, IF206565
Oskar KaaløySandefjord OK242467
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb501672
Markus Knapp KongsbergTyrving IL502383
Morten KongsbergTyrving IL502359
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Are NjåsteinTyrving IL206550
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Christian SchibstedRøyken OL243554
Reidar StensengKonnerud IL204699

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Tiril MyklatunTyrving IL248137
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb500272
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF507448
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603

D 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Stella HolmboeTyrving IL191265
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesBuskerud199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering212721

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Kine DirroMåren OK203777
Kristine GrønlundRingerike OL190331
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Ingjerd MyhreTyrving IL200004
Nicole RagvinNydalens SK500556
Vendula SramkovaHemsedal IL207011
Ida TiltnesTyrving IL192593

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss506342
Hege GunnerødIL GeoForm504675
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Tanja InstanesSturla, IF226658
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Anne Berit RørlienFossum IF206508
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Dana B. SteneNydalens SK215132
Heidi StoksethHalden SK197722
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Hege FeiringTyrving IL186189
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Kjersti HovFossum IF506132
Helle HundseidTyrving IL199498
Ann-Cathrin KongsfjellOL Tønsberg og omegn209416
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb216964
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Maria PerssonAsker Skiklubb207587
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Lucie StørmerFossum IF511842
Hanne Løver ThonModum OL501171
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lena HammerVestre Akers SK511462
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Sirpa LiljaModum OL198084
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Inger SchibstedRøyken OL179406

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL508150
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Grethe Lill RyengSturla, IF504462

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Berit GrosvoldEiker OL511469
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Kjersti ThoStabæk IF87564
Gry Bruland VråleSturla, IF504475

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H 9-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel BakkenMåren OK
Sondre Leiknes BruvikMåren OK4132841
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb223575
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528
Oskar SteneNydalens SK243775

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Snorre Nielsen KlevSturla, IF233622
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Magnus MolundTyrving IL213376
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Sebastian WettergreenFossum IF225329

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Trym Leiknes BruvikMåren OK248164
Jens G. DybvikStokke IL511786
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Peter Telle-HansenTyrving IL213600
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Simen Rønning JohansenMåren OK208158
Martin KaiserSturla, IF222549
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas KlausenSturla, IF512209
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle BoströmTyrving IL165079
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Morten FredhOK Moss208419
Lars Steinar HefreBø OL227730
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL186864
Magne JutulstadBækkelagets SK221404
Eivind Romberg KvaaleBø OL219196
Ola LestebergKongsberg OL211224
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Ivar LundanesTyrving IL200904
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Espen Beer PrydzHeming Orientering511540
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Eirik RavnanStokke IL502593
Daniel RoosTyrving IL508563
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Samuel SchiessRingerike OL224839
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669

H 40- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Audun BjerknesMåren OK501317
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Andreas HamreRøyken OL
Jarl HommeSturla, IF209781
Stig InstanesSturla, IF209843
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Steinar LandeBø OL227677
Gard LindsethNydalens SK511006
David LøverModum OL221340
Neil MarstonHemsedal IL511804
Kjetil MolundTyrving IL211366
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Pål SkogedalAsker Skiklubb207606
Pål SommerheinFossum IF401132
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Øyvind StoksethHalden SK501487
Roger Telle-HansenTyrving IL211922
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Morten Herman VogtKonnerud IL505847
Andre WilhelmsenSturla, IF206268

H 50- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Lars BaklidKonnerud IL220872
Jo BraadlieHeming Orientering507053
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL216683
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Lars EnerhaugenModum OL211550
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Einar GisholtFossum IF226659
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Gjermund GravirAsker Skiklubb512615
Anders GustafssonSturla, IF213015
Morten HeirFossum IF255266
Jan Tore HenriksenNydalens SK206304
Trond HolterMåren OK504627
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Fredrik HøyerFossum IF205548
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Håkon JendalFossum IF214746
Hans JevanordFossum IF206276
Christian JomaasFossum IF501016
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Frode KamsvågTyrving IL199499
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Stig MellingRingerike OL215004
Svein NygårdLillomarka OL229680
Christian ReuschHeming Orientering194449
Leif StørmerFossum IF203638
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Roger WiikSturla, IF205502

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL203634
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Morten DueMåren OK400286
Leif ErikssonModum OL87006
Roy GjerdingOK Moss504397
Martin GranlyLillomarka OL181270
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL511476
Per KaarbyFossum IF233931
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Roar NydalRøyken OL228405
Per OsenVestre Akers SK508236
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Per SchancheAsker Skiklubb511370
Hans-Ingar SætraRøyken OL83150
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

H 65- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud IL222213
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Rune HalkeVestre Akers SK409292
Geir Holm GundersenKonnerud IL512780
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Arne KildalVestre Akers SK505778
Petter NæssOppsal Orientering506677
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Jan SveenRaumar Orientering501365

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Christian BuggeRøyken OL500615
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Sigbjørn HellerudRøyken OL165149
Øyvind HoveidAsker Skiklubb207564
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Peter KlavenessMåren OK501154
Helge LyeTyrving IL219198
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL510674

H 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Klaus EngenEidskog OL512059
Trond FeiringHamar OK511556
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Devegg RuudSturla, IF204273
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Terje ThrondsenNittedal OL503505
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Kåre KnudsenIL GeoForm195802
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Harald LundhaugOK Moss201916
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245

Annonser

IOF Eventor