Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 22 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 166 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø
Eirik EliassenSandefjord OK4126827
Magnus FrøydLarvik OK
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL3672409
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL3670478
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK4113536
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn4130985
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn4129896
Elise Nauf BorgersenHedrum OL
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL
Henrik Nerli OmslandSandefjord OK
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL3673506
Johan Sommerstad-EidAndebu IL3671831
Anton WindvikSandefjord OK4112843
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn4130092

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL3673449
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK4097101
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4128146
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK4112934

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn4128427
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn4128062
Daniella GjoneSandefjord OK4127528
Annika van RaaijHedrum OL4052015
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK4112884

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maike RöhrsStokke IL

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258

D15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn4132221
Inger MørkSandefjord OK187238
Hanne VilkeStokke IL

D17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL4123022
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052890
Emilie JahreAndebu IL3668654
Ingvild JohnsenHedrum OL
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn4129193
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn4130365
Kristin SletnerIL GeoForm4042214
Kristine Sparre KnudsenStokke IL
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn4128138

D17C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie HamreKlubbløs
Marit RöhrsStokke IL
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK4112959
Silje Skatvedt StensrudOK Horten
Eva Trolsrud WeaasBotne SK

D40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK4127114
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn4132700
Anette Kjærås FiringAndebu IL4123089
Astrid FodnæssAndebu IL3673019
Sigrun GjoneSandefjord OK4127585
Silje IslandOL Tønsberg og omegn4132965
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn4060984
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn3982576
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK4119913
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø215019
Celine Vik OlsenLarvik OK4119251

D50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK4126926
Elin BordøyHedrum OL
Anne Berit BredholtSandefjord OK4127288
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn4131025
Kristin DahlSandefjord OK4112447
Hilde KløvstadSandefjord OK4126876
Tone Sølie LysnesHedrum OL
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK4116935
Katrine van RaaijHedrum OL
Tiri RebårdSandefjord OK4127353
Tone StoklandSandefjord OK3515467
Lill-Ann TorpSandefjord OK4110979

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn4132163
Inger NergaardStokke IL3906963
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn4129961
Elisabeth RødAndebu IL3673316
Else StordalOL Tønsberg og omegn4127924
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn4131322

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK4113544
Gerd LangsethLarvik OK4119160
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Elisabeth UndstadLarvik OK4118501
Hjørdis ØvreåsBotne SK4122222

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK4114583
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK4106001
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn4128112

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn4132320
Joel RöhrsStokke IL

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Niclas GunnerødStokke IL
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn
Magnus SigurdssonStokke IL509124

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcus WindvikSandefjord OK4112645

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn4128708
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4057857
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn4130027

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik ZagarLarvik OK4120259

H17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg EllilaStokke IL
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Ludvig JohnsenHedrum OL4049177
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn4128302
Viljan van RaaijHedrum OL3874617
Eirik RavnanStokke IL
Iver RingheimLarvik OK3980646

H17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn4129888
Jon SimonsenSandefjord OK4112900
Tom SletnerIL GeoForm4122545
Thorolf TrolsrudBotne SK3970100

H40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK4114245
Atle BorgersenHedrum OL
Kenneth DybvikStokke IL204085
Morten Fredheim SolbergSandefjord OK223983
Sturle FurlandSandefjord OK4127247
David HanssonOL Tønsberg og omegn
Einar IdlandAndebu IL3673118
Trond Olav JahreAndebu IL3671120
Magnus LundAndebu IL3673258
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn4129433
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jan SkrettebergStokke IL
Jørn SundbyLarvik OK4117008
Per Henrik ZagarLarvik OK4120374

H50 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi4130928
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn4131629
Trond FossSandefjord OK4126959
Knut GjoneSandefjord OK4127593
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn4116844
Anders Kristian HoltHedrum OL3867850
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK4127254
Magne KløveStokke IL
Arne KristensenStokke IL
Tom KristensenLarvik OK4117537
Petter LingelemSandefjord TIF408587
Roger LysnesHedrum OL4052973
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn4132098
Frode RobertsenStokke IL4127296
Gylve SetloSandefjord TIF
Per Einar StrømHedrum OL4123204

H60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL4122552
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn4130787
Øivind FadumSande Sportsklubb4124764
Per Olaf KlemsdalVarteig OL
Kjetil KløvstadSandefjord OK4126892
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn4131538
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK4117388
Espen RaastadSkien OK4134607
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn4131652
Even Tore SteinsholtLardal OL4123790
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

H70 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL3671559
Per Øystein AndersenLarvik OK4116703
Helge FossheimHedrum OL4121232
Lars Martin GjeinStokke IL
Bjørn Willy HansenSandefjord OK4113577
Ragnar HillestadLardal OL4115457
Arne KristensenStokke IL
Martin NaufHedrum OL
Kåre NilsenSandefjord TIF
Hans StordalOL Tønsberg og omegn4129284
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK4117230
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Magnar ØvreåsBotne SK4124921

H80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK4117875
Oddvar GjelstadSandefjord OK4113619
Helge HalvorsenLarvik OK215593
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn4130944

Annonser

IOF Eventor