Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 5
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 15 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 160 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Aadne HauganAndebu IL
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø217832
Magnus FrøydLarvik OK216928
Iver GallisAndebu IL
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn251368
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Anton WindvikSandefjord OK233725
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK511336
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291
Pernille ZagarLarvik OK212310

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maike RöhrsStokke IL223967
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Stefani PopovaHadeland OL80467
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Linn Hege RosoLardal OL222631
Mina SchjervenLardal OL234921
Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo224937
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Marit RöhrsStokke IL244673
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Eva Trolsrud WeaasBotne SK60900
Hanne VilkeStokke IL507958

D40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Anita MathisenOL Tønsberg og omegn512674
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK39587
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø215019
Celine Vik OlsenLarvik OK510313
Liv SchjervenLardal OL82130

D50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Astrid BrevikStokke IL509123
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hanne Skjelland HansenAndebu IL216895
Tone StoklandSandefjord OK188461
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn245562
Randi HansenStokke IL511785
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Joel RöhrsStokke IL224303

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL511786
Niclas GunnerødStokke IL509334
Magnus SigurdssonStokke IL509124

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H15B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK252312
Terje GallisAndebu IL
Mathias JahreAndebu IL211339
Atle MørkSandefjord OK241869
Erik ZagarLarvik OK212309

H17 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Georg EllilaStokke IL509148
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Anders HansenAndebu IL97486
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Eirik RavnanStokke IL502593
Iver RingheimLarvik OK195549
Jørn SundbyLarvik OK504453
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H17C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Jon SimonsenSandefjord OK223906
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H40 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL224085
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Per-Øyvind MolandAndebu IL
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H50 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Ulric BjörckLarvik OK199495
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn511369
Arne DirdalLarvik OK510338
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL510744
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL224336
Tom KristensenLarvik OK507715
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Frode RobertsenStokke IL507859
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Leif Thorbjørn LundAndebu IL241638
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn245571
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn100479

H70 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking510993
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL187289
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Runar KittilsenStokke IL509136
Arne KristensenStokke IL211333
Roar LøkenSandefjord OK238017
Martin NaufHedrum OL182122
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Helge HalvorsenLarvik OK215593
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor