Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 4 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

Damer - kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Hanna in't VeldGanddal IL247976

Herrer - kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Peder OrstadGanddal IL212951
Ådne OrstadGanddal IL243566
Audun SkartveitKlubbløs250320
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Damer - mellom (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)251367
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Ingunn LandsnesGanddal IL504472
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Trine SelvikvågFrøyland IL215170
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

Herrer - mellom (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Geir HusdalTIF Viking226952
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
André SirevågStatoil BIL239554
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906

Damer - lang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Ida MonsenEgersund OK504690
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Hilde OhrGanddal IL213113
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - lang (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
John BreilandKlepp IL216856
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Tor BrekkenGanddal IL197768
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Harald JansenStavanger Orienteringsklubb98447
Thomas Brattebø JansenStavanger Orienteringsklubb98448
Trond LamarkGanddal IL509448
Eivind LieEquinor BIL251006
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Ove MæstadGanddal IL233789
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Kristian OhrGanddal IL509446
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Otte OmdalGanddal IL250321
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Tore RøddeGanddal IL206300
Marius SteneConocoPhillips BIL241443
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929

Annonser

IOF Eventor