Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HLP kveldssamling 1 med 3D-O

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HLP kveldssamling 1 med 3D-O
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: tirsdag 7 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

D13-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Annika Lund EikremFreidig206045
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Ingeborg KolstadWing OK508983
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Anna Emilie LonaWing OK223821
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Mathea Spets StorhovFreidig209764
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig508554

H13-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Hallvard HellevikFreidig180307
Sverre HellevikFreidig224471
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig247417
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

Gjester (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar AmundalWing OK221441
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Kristin BrekkeNTNUI197786
Audun Rognerud BøeNTNUI219300
Simon Lund EikremFreidig
Vegard HansenByåsen IL191299
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Morten KorsvoldWing OK223593
Børge LeirenByåsen IL226224
Randi LillealternFreidig97757
Eivind LonaWing OK211262
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Terje MidtbøWing OK199655
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
August Hopstad NykvistWing OK223811
Sander H. RogndokkenNTNUI247913
Are RogstadNidarøst OK502896
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Jørgen TegdanFreidig191303
Eva TesarovaWing OK504587
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Rune VikenByåsen IL508919
Øystein WiggenByåsen IL500161
Tina Strømdal WikFreidig213142

Annonser

IOF Eventor