Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 22 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 183 påmeldte deltakere.

D/H-10N (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria ChristenssonGneist, IL247484
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Lovise LitlekalsøyGneist, IL247613
Henrikke Lund OlsenTIF Viking253935
Live Albertsen MjeldeTIF Viking247370
Liam NielsenVaregg Fleridrett247605
Erik PrestegårdGneist, IL246835
Olav RutledalFana IL206506
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409
Håkon SolvikGneist, IL226092
Gabriel StrømmeTIF Viking195813
Harald Helmich TorgersenTIF Viking247091
Ole Helmich TorgersenTIF Viking248320
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking247077

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL
Henrik Hitland VangVaregg Fleridrett

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend WollanFana IL213159

D/H17-N (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne HeldalFana IL79898
Bodil HåheimIL Gular94041
Birk Bell LysakerFana IL211313
Amalie Krohn MadsenKlubbløs226740
Andreas NielsenVaregg Fleridrett204541
Camilla NystuenAskøy OL197046
Gunnar Helmich PedersenTIF Viking
Maria PrestegårdGneist, IL0
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Margrete SolvikGneist, IL500046
Jo TorgersenTIF Viking
Torhild Eide TorgersenTIF Viking
Silje Gulbrandsen WollanFana IL251379

D-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Katinka SannesTIF Viking195916

H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Trygve LilleheilTIF Viking247840
Jonas Breistein PedersenTIF Viking247190
Peder Kolskår ToppeTIF Viking246938

D11-13 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Eirin IngvaldsenTIF Viking247843
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking185978
Emilie Breistein PedersenTIF Viking247184
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrett234176
Emilie SolvikGneist, IL500167

H11-13 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sjur GrønnevetIL Gular212382
Harald August GullaksenGneist, IL246840
Emil HeksemFana IL223569
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett174408
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

D65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg MidttunBergens TF228104
Kari SecherBergens TF244744
Rannveig SolliAskøy OL500609

D/H14-C (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla Garshol AlbertsenTIF Viking195781
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Trygve BuanesTIF Viking203415
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Håkon IngvaldsenTIF Viking206528
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Tanja KögelTIF Viking195745
Eirik LilleheilTIF Viking173217
Christian MeseckeTIF Viking195880
Ane Sofie NærheimIL Gular204537
Erik Rasmussen OtteråTIF Viking195917
Vidar PedersenTIF Viking195808
Elisabeth StrømmeTIF Viking195759
Siv Ellen ThunesGneist, IL211524
Øystein Bremer ThunesGneist, IL512550
Bjarte ToppeTIF Viking195850

D12-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett197925

H12-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Oskar HeksemFana IL508988
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

D50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Lill DammTIF Viking220770
Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett197839
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Anne GjestemoenBergens TF91266
Nina GogaBergens TF184202
Berit HegdalBergens TF215429
Bjørg KocbachBergens TF180128
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Marit NipenGneist, IL503975
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

H65- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL241763
Atle AlvheimFana IL221422
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Per HauglandÅrstad IL211480
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking253971
Egil Otto KnudsenTIF Viking250614
Gunnar KnudsenTIF Viking250467
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Rolf NordOs Orienteringsklubb204772
Einar NordåsFana IL207751
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL253917
Bjørn BataldenFana IL195907
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Jan HauglandÅrstad IL211518
Marianne HeksemFana IL94932
Birte NordeideGneist, IL222092
Synne Marie SandviknesBergens TF217047

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans RogstadkjernetBergens TF226058

D17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kirsti LysakerFana IL191280
Rannveig NordhagenFana IL237735
Liv OrmbergGneist, IL241345
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Linda RykkjeVaregg Fleridrett510281
Mariann ScheiTIF Viking222677

H50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking511784
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Knut GjestemoenBergens TF239562
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø199525
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Håkon MogstadFana IL217035
Tore Svein NeseAskøy OL511097
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF511098
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Tor SørevikTIF Viking507951
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Ole TørnqvistFana IL192921
Erik VikaneKlubbløs245750
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård HeklandIL Gular201844
Toralf RutledalFana IL512723
Runar SivertsenBergens TF244641
Bjørge SolliAskøy OL242433

H17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Tom Eirik EikangerIL Gular245738
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Lars FjellangerFana IL251219
Geir HeksemFana IL504454
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jan KocbachFana IL508700
Brage Bell LysakerFana IL211903
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF181016
Andreas NysæterBergens TF226165
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Pål ThomassenVaregg Fleridrett511109
Knut UtneFana IL222547

D19- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett197805
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

Annonser

IOF Eventor