Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 8 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 183 påmeldte deltakere.

D/H-10N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria ChristenssonGneist, IL247484
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Trygve LilleheilTIF Viking247840
Lovise LitlekalsøyGneist, IL247613
Henrikke Lund OlsenTIF Viking253935
Liam NielsenVaregg Fleridrett247605
Erik PrestegårdGneist, IL246346
Gabriel StrømmeTIF Viking195813
Harald Helmich TorgersenTIF Viking195807
Ole Helmich TorgersenTIF Viking185973
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking185971

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrett234176

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL

D/H17-N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas NielsenVaregg Fleridrett211976
Petter NielsenKlubbløs
Linda RykkjeVaregg Fleridrett510281
Torhild Eide TorgersenTIF Viking

D-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking195915
Katinka SannesTIF Viking195916

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Jonas Breistein PedersenTIF Viking247190
Peder Kolskår ToppeTIF Viking195760

D11-13 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ingrid HellevangGneist, IL
Eirin IngvaldsenTIF Viking
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Aurora Indrebø OtteråTIF Viking
Emilie Breistein PedersenTIF Viking247184
Emilie SolvikGneist, IL500167

H11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Harald August GullaksenGneist, IL246840
Eirik Helleve HauglandGneist, IL246348
Emil HeksemFana IL223569
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett174494
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Peter StoltzVaregg Fleridrett224301
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

D65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF226153
Grete LindKlubbløs235945
Bjørg MidttunBergens TF228104
Astrid OrmbergFana IL222630
Kari SecherBergens TF244744

D/H14-C (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Ingunn EikelandBergens TF244684
Bodil HåheimIL Gular94041
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Mons Egil LienOs Orienteringsklubb209829
Stian LienOs Orienteringsklubb246875
Eirik LilleheilTIF Viking173217
Christian MeseckeTIF Viking
Ane Sofie NærheimIL Gular204537
Erik Rasmussen OtteråTIF Viking
Vidar PedersenTIF Viking
Geir RognsvågOs Orienteringsklubb209779
Daniel SkårOs Orienteringsklubb209704
Margrete SolvikGneist, IL500046
Marie StoltzVaregg Fleridrett
Elisabeth StrømmeTIF Viking
Per Olaf TangenFana IL184553
Turid TangenOs Orienteringsklubb501407
Bjarte ToppeTIF Viking195850

D12-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett197925

H12-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett224195
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL508988
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Berit HegdalBergens TF215429
Britt KarlsenAskøy OL512483
Bjørg KocbachBergens TF180128
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

H65- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL241763
Atle AlvheimFana IL221422
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Per BjørkhaugTIF Viking500902
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Per HauglandÅrstad IL211480
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking253971
Egil KarlsenAskøy OL512484
Gunnar KnudsenTIF Viking250467
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Rolf NordOs Orienteringsklubb204772
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

Åpen B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL253917
Bjørn BataldenFana IL195907
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Dag BøeVaregg Fleridrett197743
Jostein DøsenOs Orienteringsklubb212134
Sindre EkrheimBergens TF510723
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Birte NordeideGneist, IL222092
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Synne Marie SandviknesBergens TF217047
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Siv Ellen ThunesGneist, IL211524
Øystein Bremer ThunesGneist, IL512550

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Kirsti LysakerFana IL191280
Rannveig NordhagenFana IL237735
Mariann ScheiTIF Viking222677
Kristine Bog VikaneFana IL510525

H50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AksnesIL Gular86918
John Olav AlvsvågFana IL91058
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking511784
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular245738
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular502587
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL509038
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL206490
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tore Svein NeseAskøy OL511097
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF511098
Tor SørevikTIF Viking507951
Erik VikaneFana IL245750

Åpen AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Bård HeklandIL Gular201844
Toralf RutledalFana IL206506
Runar SivertsenBergens TF244641
Lars Olav ToloGneist, IL236785
Knut UtneFana IL222547

H17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Andreas DaleBergens TF201918
Trond DøskelandFana IL894484
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Geir HeksemFana IL504454
Magne KnudsenGneist, IL207802
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930
Birk Bell LysakerFana IL211313
Brage Bell LysakerFana IL211903
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF181016
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Andreas NysæterBergens TF226165
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Mark PurkisVaregg Fleridrett509550
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Pål ThomassenVaregg Fleridrett511109
Sturle Tolo NordeideGneist, IL211077
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408

D19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roisin LongNydalens SK223308
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Charlotte WatsonVaregg Fleridrett506399

Annonser

IOF Eventor