Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2. Juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: 2. Juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: torsdag 26 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen BirkenesBirkenes ILHerrer A-kort 4,3 km203397
Lars BirkenesBirkenes ILC/N-2,7 km225105
Siri BjorvandBirkenes ILDamer A-kort 4,3 km216806
Sigmund Javenes FlaaBirkenes ILC/N-2,7 km224819
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILHerrer A-lang 8,5 km203401
Paul Christian JensenBirkenes ILHerrer A-kort 4,3 km203340
Svein Roar JonsmyrBirkenes ILHerrer A-kort 4,3 km203394
Emil NygårdBirkenes ILHerrer A-kort 4,3 km225087

IK Grane Arendal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer A-kort 4,3 km193027
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringDamer A-kort 4,3 km206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringHerrer A-kort 4,3 km192904

IL Høvdingen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne KnutsenIL HøvdingenC/N-2,7 km509548

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje UrfjellIL ImåsHerrer A-kort 4,3 km97789

IL Vindbjart (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein MoeIL VindbjartHerrer A-lang 8,5 km226027

Järfälla OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn GrøvlenJärfälla OKHerrer A-lang 8,5 km132332

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove HeimdalKonnerud ILDamer A-kort 4,3 km181855
Geir Holm GundersenKonnerud ILHerrer A-kort 4,3 km221187

Kristiansand OK (32)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km504510
Marius AurebekkKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km504432
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km229986
Benedicte BeckmannKristiansand OKDamer A-kort 4,3 km212044
Jack BjørnsenKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km197830
Christian BøenKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km216987
Gro BørteKristiansand OKDamer A-kort 4,3 km221217
Julie ChristiansenKristiansand OKDamer A-kort 4,3 km222169
Adriana EikKristiansand OKC/N-2,7 km222156
Harald EikKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km237882
Ståle GjelstenKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km506629
John HansenKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km208650
Fabian JohannessenKristiansand OKC/N-2,7 km506791
Jakob JohannessenKristiansand OKC/N-2,7 km213651
Liv JohannessenKristiansand OKC/N-2,7 km224326
Nils Arne JohannessenKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km187174
Paul JohannessenKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km247987
Magne Reier JørgensenKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km91374
Edvald KalsåsKristiansand OKC/N-2,7 km224299
Kerstin KalsåsKristiansand OKDamer A-kort 4,3 km
Knud KalsåsKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km
Sanna KalsåsKristiansand OKC/N-2,7 km224456
Geir KristiansenKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km229983
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OKC/N-2,7 km224394
Roar MyhreKristiansand OKHerrer A-kort 4,3 km237895
Siri Thortveit MyhreKristiansand OKDamer A-kort 4,3 km219383
Trygve Børte NomelandKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km501209
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km231504
Brage TakleKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km198046
Ulrik ThistedKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km184335
Tor ÅmdalKristiansand OKHerrer A-lang 8,5 km246757

NOTEAM (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard MyhreNOTEAMHerrer A-kort 4,3 km186097

NTNUI (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aurora FossøyNTNUIDamer A-kort 4,3 km510702
Aslak HeimdalNTNUIHerrer A-lang 8,5 km192570
Audun HeimdalNTNUIHerrer A-lang 8,5 km509244

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Marki ErichsenNydalens SKHerrer A-lang 8,5 km197823

Oddersjaa SSK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HodneOddersjaa SSKHerrer A-kort 4,3 km84867
Monica WigemyrOddersjaa SSKDamer A-kort 4,3 km
Svein WigemyrOddersjaa SSKHerrer A-kort 4,3 km91322

OK Sør (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen Coward RefsnesOK SørHerrer A-lang 8,5 km71279
Morten CowardOK SørHerrer A-kort 4,3 km192692
Stein CowardOK SørHerrer A-kort 4,3 km193129
Thor Christian CowardOK SørHerrer A-kort 4,3 km60693
Kjell Arne HålandOK SørHerrer A-kort 4,3 km227057
Fredrik Hennig LundeOK SørC/N-2,7 km
Hege Hennig LundeOK SørDamer A-kort 4,3 km226945
Magnus Hennig LundeOK SørC/N-2,7 km147050
Jørn StordalenOK SørHerrer A-kort 4,3 km
Stian StordalenOK SørHerrer A-kort 4,3 km

OL Tønsberg og omegn (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnDamer A-kort 4,3 km245562
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnHerrer A-kort 4,3 km245571

Otra IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILC/N-2,7 km501219
Bjørnar KlunglandOtra ILC/N-2,7 km217266

Søgne og Songdalen OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKHerrer A-kort 4,3 km197888
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKDamer A-kort 4,3 km239378
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKHerrer A-kort 4,3 km197876
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OKHerrer A-kort 4,3 km198045
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKHerrer A-lang 8,5 km197885
Jan VærpSøgne og Songdalen OKHerrer A-kort 4,3 km216807
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKHerrer A-kort 4,3 km216713

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode KonstTyrving ILHerrer A-lang 8,5 km510315

ViaNova BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Frestad NygaardViaNova BILHerrer A-lang 8,5 km

Øvrebø IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torunn BirkenesØvrebø ILDamer A-kort 4,3 km

Øyestad IF allianse (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge FossøyØyestad IF allianseHerrer A-kort 4,3 km246669

Annonser

IOF Eventor