Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2. Juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2. Juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: torsdag 26 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

Damer A-kort 4,3 km (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Torunn BirkenesØvrebø IL
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Gro BørteKristiansand OK221217
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn245562
Aurora FossøyNTNUI510702
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Kerstin KalsåsKristiansand OK
Hege Hennig LundeOK Sør226945
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Monica WigemyrOddersjaa SSK

Herrer A-lang 8,5 km (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Christian BøenKristiansand OK216987
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Magnus Frestad NygaardViaNova BIL
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Asbjørn GrøvlenJärfälla OK132332
Aslak HeimdalNTNUI192570
Audun HeimdalNTNUI509244
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Knud KalsåsKristiansand OK
Frode KonstTyrving IL510315
Jostein MoeIL Vindbjart226027
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Brage TakleKristiansand OK198046
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Tor ÅmdalKristiansand OK246757

Herrer A-kort 4,3 km (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK504510
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Morten CowardOK Sør192692
Stein CowardOK Sør193129
Thor Christian CowardOK Sør60693
Harald EikKristiansand OK237882
Helge FossøyØyestad IF allianse246669
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Paul Christian JensenBirkenes IL203340
Nils Arne JohannessenKristiansand OK187174
Paul JohannessenKristiansand OK247987
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn245571
Roar MyhreKristiansand OK237895
Vegard MyhreNOTEAM186097
Emil NygårdBirkenes IL225087
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Jørn StordalenOK Sør
Stian StordalenOK Sør
Terje UrfjellIL Imås97789
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

C/N-2,7 km (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Adriana EikKristiansand OK222156
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Tony HalsallOtra IL501219
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Jakob JohannessenKristiansand OK213651
Liv JohannessenKristiansand OK224326
Edvald KalsåsKristiansand OK224299
Sanna KalsåsKristiansand OK224456
Bjørnar KlunglandOtra IL217266
Marianne KnutsenIL Høvdingen509548
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK224394
Fredrik Hennig LundeOK Sør
Magnus Hennig LundeOK Sør147050

Annonser

IOF Eventor