Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-Landsleiren

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-Landsleiren
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: fredag 31 juli 2020 - onsdag 5 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

HL-OLL Fre-Ons Utøver (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Martine Arntsen HaugØstmarka OK3828514
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Lillian Elene BooijØstmarka OK3813557
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Gina BrevikØstmarka OK3830726
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK212482
Jakob GilljamØstmarka OK4061420
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora HalvorsenFreidig206044
Tristan HalvorsenFreidig504441
Maren HenriksenVang OL
Anja HoleFørde IL4042164
Signe HoloFossum IF3807005
Linnea HolstTyrving IL4021150
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Tora KittilsenFreidig3728110
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Even LienGjø-Vard OL3802576
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Una NastadAsker Skiklubb212614
Sigrid NermoenØstmarka OK3832201
Anna Aurora NolteFreidig3985470
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Emilie RehnNordre Follo Orientering
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Tord RomundstadNidarøst OK4042271
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Synne SandvenNotodden OL3942455
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken3880002
Mathea Spets StorhovFreidig3575982
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Elise ThorsengFossum IF3823960
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Maria Strømdal WikFreidig3783719
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

HL Fre-Søn Utøver (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HuuseØstmarka OK3813599

HL-OLL Fre-Ons Leder (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317

Annonser

IOF Eventor