Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-Landsleiren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-Landsleiren
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: fredag 31 juli 2020 - tirsdag 4 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 373 påmeldte deltakere.

HL-OLL Fre-Tirs Utøver (200)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Magnus AlstadFrol IL
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Marita AskeFreidig3939360
Jørgen AuneByåsen IL3946142
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Mathias AxelsonEiker OL3685815
Herman Lien BackstrømHalden SK
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK3730678
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK3647971
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Henriette BergLøten o-lag3998945
Arne BerganKongsberg OL4105953
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Rasmus BerglundRingerike OL4047916
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Sigurd BraathenWing OK
Agathe BrathagenLarvik OK3811999
Martin BryggenHalden SK
Åsa BullByåsen IL228488
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Ruth Malin DalGrue IL
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Emma DåsnesVang OL4080685
Ola DåsnesVang OL3802204
Ane Kristine EidKongsberg OL3980307
Hedda Erica EikangerGneist, IL4126306
Brage EikåsSandefjord OK4112488
Frida Hovgaard EisvangOK Moss4049466
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL
Jacob EylertsenHalden SK
Isak FagerlandSturla, IF
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL
Amund FlaskerudOL Toten-Troll4119863
Kristian Ekeberg FliidSkien OK
Maren Sofie FremstadLarvik OK3822533
Eirik FrostAlta OL
Anne FrøislandVang OL213777
Kidus GirmaElverum OK4042479
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Sigrid Schmitt GranHalden SK3624368
Klara GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Emil GrønliFreidig3905791
Håkon GrønliFørde IL510755
Live GrønnevetIL Gular
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK3999513
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Magne GuttvikWing OK213289
Christoffer GzylOK Moss
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø4107470
Håkon HallanOK Skøynar204402
Nora HalvorsenFreidig206044
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Aurora HaugenVerdal OK
Sigrid HaugskottOL Trollelg3807625
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Idun HeklandIL Gular
Oskar HeksemFana IL3489101
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Hallvard HellevikFreidig
Sverre HellevikFreidig
Maren HenriksenVang OL4123154
Sara HetlandHaugesund IL Orientering4117560
Anja HoleFørde IL4042164
Cornelia HoleneEmblem IL212698
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK
Oskar HopeModum OL213031
Helene Alsos HöglinHarstad OL
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Aleksander Tanem IversenVerdal OK
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL4119087
Sander M JensenByåsen IL225280
Mats JohnsenSturla, IF
Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF4025045
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Henrik KaiserSturla, IF3822137
Martin KaiserSturla, IF3658820
Tora KittilsenFreidig3728110
Una KittilsenFreidig3728110
Åse Valero KjerkreitHalden SK
Ylva KlausenSturla, IF
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Niklas KristensenHarstad OL247044
Marie KvarmeSturla, IF4094264
Sondre LadimOK Moss3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Vilde Aakre LeistadSkien OK4057444
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)
Even LienGjø-Vard OL4120887
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Mats LigaardenGjø-Vard OL4119749
Sigrid LindMo OK212443
Erika Lind-LarsenOK Moss
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Alf Petter LynumFreidig3830288
Brage Bell LysakerFana IL3490075
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Amalie LøkkebergFredrikstad SK
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Martin Nøkleby MellingRingerike OL4119939
Filip Mitchell IversenVerdal OK
Thomas MyhreSkien OK
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Judit M. MøllerFana IL3490588
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig3985470
Juni Hagelid NorheimFreidig3832482
Emil NygårdBirkenes IL
Gaute NysæterSkien OK4123519
Helene NysæterBergens TF
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996220
Emma Helene OlsenHalden SK4091922
Gjermund OsdalHarstad OL
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL3967676
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Synne Skeie PettersonEgersund OK
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Thea Beate PuntervoldEgersund OK
Annika van RaaijHedrum OL3874617
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)
Iril RingheimLarvik OK4119038
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Tord RomundstadNidarøst OK4042271
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Synne SandvenNotodden OL3942455
Sverre SandvikHalden SK
Synne Marie SandviknesBergens TF
Guro SchjølbergTynset IF3663713
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ludvik Storler SnøfuglFreidig
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering4117933
Ådne Krogstad StendahlFrol IL4048377
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering
Ådne StordalByåsen IL4024253
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861
Mathea Spets StorhovFreidig3575982
Vegard Lereim StorliFreidig511809
Karoline StrandenesFana IL3915816
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL4024337
Marit SvendgårdOK Skøynar204377
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK
Kristoffer Børke SætabergetVang OL4058590
Anna TaksdalGanddal IL4050324
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Ine Bohnhorst TegdanFreidig4079901
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL246645
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Iver Dalsaune ThunFreidig4044731
Hallvard TjentlandLardal OL4104824
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)
Hannah TyvoldByåsen IL247407
Henrik Andreas TømtIL Imås
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Ole Andreas VeskeOK Skøynar3987278
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL4120804
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK3833167
Maria Strømdal WikFreidig3783719
Jens WoldSturla, IF4107447
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Marie Wollan BenumByåsen IL212641
Pernille ZagarLarvik OK4118626
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

HL Fre-Søn Utøver (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder BryggenHalden SK202091
Simen Gløgård StensrudNittedal OL4048872
Ingrid LestebergKongsberg OL
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering

OLL Søn - Tirs Utøver (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4057857
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn

HL-OLL Fre-Tirs Utøver u/overnatting (110)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Mari AarsethNydalens SK3979366
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Martine Arntsen HaugØstmarka OK3828514
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Lillian Elene BooijØstmarka OK3813557
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Birk BreimoOK Moss
Gina BrevikØstmarka OK3830726
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Sivert Høilund DragsethFet OL4120580
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Even EnghRaumar Orientering213652
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK212482
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Jakob GilljamØstmarka OK4061420
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb4106357
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Jonas HickenIL Koll4041828
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Sigurd HobølOppsal Orientering3961463
Signe HoloFossum IF3807005
Linnea HolstTyrving IL4021150
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Emil HuuseØstmarka OK3813599
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Tuva HøyerFossum IF3934593
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering4124624
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb4111555
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Marielle MichelsenFossum IF3977287
Linus MjøsundNydalens SK
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Una NastadAsker Skiklubb212614
Sigrid NermoenØstmarka OK3832201
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF3982238
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK4005567
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Emilie RehnNordre Follo Orientering
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering3693066
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Elise ThorsengFossum IF3823960
Jakob Gagnum TonbyIL Koll247692
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

HL-OLL Fre-Tirs Leder (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL
Per Olav AndersenInnlandet
Mari Angell-PetersenFreidig3905791
Torgeir AuneByåsen IL3562709
Ragnhild BagloVerdal OK
Lars BerglundBuskerud1353
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Thomas FrostAlta OL
Knut GjoneSandefjord OK
Anders Eilertsen GrønliFørde IL
Vegard HansenByåsen IL
Kristin HaugskottOL Trollelg
Geir HeksemHordaland
Pål KittilsenFreidig
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Morten LindMo OK
Kirsti LysakerHordaland
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF
Nora SkauenAkershus og Oslo
Ingjerd SommerstadKongsberg OL
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering4118071
Lars StrømOK Skøynar227781
Ingrid TanemVerdal OK
Jørgen TegdanFreidig
Henning Osnes TeigeneEmblem IL
Ingrid UndstadLarvik OK4119335
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK
Håkon WoldSturla, IF

HL Fre-Søn Leder (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BjørnerødOK Moss
Per Olav GulbrandsenLarvik OK4093175
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3980893
Bernt HellerudKonnerud IL
Sigurd HoltskogSkien OK
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering
Gisle NysæterSkien OK
Tore SandvikHalden SK
Jens Even StorhovFreidig3575982
Karianne StrømmeHordaland

OLL Søn - Tirs Leder (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK
Marianne EylertsenHalden SK
Kristin Lind-LarsenOK Moss
Terje W. PettersenKonnerud IL3983368

HL-OLL Fre-Tirs Leder u/overnatting (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein MyrvoldAkershus og Oslo
Bengt NiklassonAkershus og Oslo3981990

OLL Man-Tirs Leder u/overnatting (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter AntonsenAkershus og Oslo
Steinar EastwoodAkershus og Oslo
Stein H. HagenAkershus og Oslo
Vera HalsaaAkershus og Oslo
Vigdis HobølAkershus og Oslo
Pål Christian IngierdAkershus og Oslo
Pål SkogedalAkershus og Oslo

Annonser

IOF Eventor