Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrtrampen

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

H19 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Sondre Sande GullordNydalens SK175122
Sverre Bang StøengNTNUI220919

H17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846

H40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger Orienteringslag200366
Kenneth BilstadVang OL220950
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Svein NygårdLillomarka OL229680
Arne SaxhaugRaumar Orientering214412
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745

AL åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OK216838
Agnar RenolenWing OK504504

D40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Christian BangHamar OK507061
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL511298
Svein ThorsbergGrue IL222088

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777

D50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BordalRingsaker OK215180
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hege SolerødGjø-Vard OL508258

H60 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Edvard DahlOL Vallset/Stange505782
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Knut EngenRaumar Orientering228075
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Frode HjorthHamar OK251934
Odd NysæterRingsaker OK237777
Erik NæssØstmarka OK227720
Trond OlsenLøten o-lag235810
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Tor StrandRaumar Orientering503109
Audun StrandlieGjø-Vard OL239189
Helge SundbergRøros IL483732
Jan SveenRaumar Orientering501365
Johan SwärdHadeland OL216647
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Harald ØstbyeElverum OK221167

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Berit DanielsenTyrving IL220726
Lis DæhliLøten o-lag181113
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Guri LarssenLillehammer OK165109
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumIndre Østfold OK500607

H70 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Trond FeiringHamar OK511556
Rolf KarsetSteinkjer OK509128
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK500407
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Helge RevhaugRingerike OL510674
Lars SaxhaugRaumar Orientering511439
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL236303
Tor TrøanHadeland OL501084
Knut WikstrømRingsaker OK211405

AK åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Håkon BeitnesHamar OK92230
Ida EngenRaumar Orientering228076
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Erik HaugenRingsaker OK92338
John HofossHadeland OL503035
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
Anna Linnea SwärdHadeland OL
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Berit SaxhaugRaumar Orientering511440
Marit TyldumRudsbygd IL191359

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805

B åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth Malin DalGrue IL252158
Markus FinskudRaumar Orientering4123816
Lene JordheimOL Vallset/Stange
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange247465
Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange224165
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192

H11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Kristian PaulsenOL Vallset/Stange
Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering233779

C åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Anita DalGrue IL229758
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange
Tor SimonsenOK Øst203006
Johan SkjåkLillehammer OK213804
John TangenEidskog OL501368

D9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange204763
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032
Mari StenbergVang OL217811
Mari Børke SætabergetVang OL247258

H9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert DåsnesVang OL188886
Martin Lien StøenLillehammer OK233620

N-åpen 10- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Liv SimonsenOK Øst206440
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Pedersen ElverhøiVang OL506425
Maja HaugereidVang OL234389
Minna HaugereidVang OL234535
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Borghild PaulsenOL Vallset/Stange
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Olav SkjåkLillehammer OK233723
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434
Esther StenbergVang OL213345

Ledsager (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GjessingVang OL181651
Eli Hilde ØstgårdOL Vallset/Stange
Sofie JohanssonVang OL211191
Jo Andreas LienLillehammer OK
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Merete StøenLillehammer OK

Annonser

IOF Eventor